Internetová stránka pro zvýšení uživatelského komfortu používá  cookies.  Potvrzením a používáním těchto stránek dáváte svůj souhlas s jejich použitím.

zavřít

Kategorie

Nátěry dřeva v interiéru a exteriéru

Nejsou zde žádné produkty
Nátěry dřeva v interiéru a exteriéru

Podkategorie

 • PNZ Barevný olej na dřevo

  Přírodní zabarvený olej, s vynikajícím hloubkovým pronikáním, vytváří velmi trvanlivý ochranný nátěr pro vnitřní a venkovní použití. Výtěžnost je dvojnásobná oproti běžným lazurovacím nátěrům. Vynikající zasíťovací vlastnosti, zřetelně delší životnost a vysoká ochrana proti UV záření je dána použitím nanotechnologie. Má nestékavou úpravu, je elastický a vlhkostně regulační, neobsahuje rozpouštědla. Snižuje praskání, bobtnání a ubývání dřevní hmoty. Při výrobě se vychází ze starých tradičních receptur.

 • PNZ Venkovní olej na dřevo

  Je vyráběn dle staletých receptur a používá se především v exteriéru. PNZ Venkovní olej netvoří na povrchu souvislý film, ale usazuje se pevně v kapilárách a poskytuje tak dřevu přírodní ochranu, odolnou povětrnostním vlivům, vodě a UV záření. Zabraňuje bobtnání, vysychání a praskání dřeva.

 • PNZ Vosk na dřevo W

  Přírodní nátěr na ošetření a zušlechtění dřeva. Chrání proti povětrnostním podmínkám, je silně vodoodpudivý, prodyšný a paropropustný. Odolává vodě, vínu, pivu, ovocným šťávám.

 • PNZ Renovační barva PNZ Renovační barva (PNZ WECHSEL-FARBE)

  Slouží jako základní nátěr k překrytí starých a zvětralých povrchů. Druhý nátěr se provádí PNZ Lazurou a povrch tím získá vzhled nového lazurovaného dřeva. Je odolná proti povětrnosti, vodoodpudivá, s vysokou životností. Je vyrobena z přírodních olejů, bez rozpouštědel. Reguluje vlhkost, je nestékavá a prodyšná.

 • PNZ Blokátor vlhkostI - WASSER-BLOCKER

  PNZ Blokátor vlhkosti je přírodní bezrozpouštědlová impregnace na dřevo. Revoluční zpracování na bázi nanotechnologie dlouhodobě zaručuje odolnost vůči vodě a UV záření. Déšť, voda, sníh, led a jiná vlhkost nemohou pronikat do dřeva. Vynikající odperlovací a lotosový efekt zabraňuje nasákání vlhkosti, při zachování prodyšnosti nátěru.

 • PNZ Olej na modřínové a cedrové dřevo (PNZ - LÄRCHEN+ZEDERN-ÖL)

  Olejová emulze k ochraně a ošetření modřínového a cedrového dřeva v interiéru i exteriéru. Je vyrobený z přírodních emulgovaných olejů, které jsou speciálně určeny pro uvedené druhy dřeva. Přípravek je vysoce odolný proti povětrnosti a UV záření, je prodyšný a bez rozpouštědel. V tekutém stavu má mléčné zabarvení, po zaschnutí je bezbarvý. Reguluje vlhkost, je prodyšný, nehořlavý, ekologický.

 • PNZ Olej na tepelně ošetřené dřevo (PNZ THERMOHOLZ-ÖL)

  Thermoholz-öl je olejová kombinace k ochraně a ošetření venkovních balkonů, plotů, obložení fasád, podlah teras, dřevěných zastřešení a podobně z tepelně ošetřeného dřeva (také modřínového a exotického).

 • PNZ Lodní lak (PNZ YACHT & BOOTSLACK)

  PNZ YACHT & BOOTSLACK je bezbarvý elastický, otěruvzdorný, povětrnosti odolný ochranný nátěr pro použití na dřevo v místech kde jsou kladeny nejvyšší nároky.

 • PNZ FIX-LAZUR (Fix Lasur) tixotropní lazura

  Nestékavá, lehce zpracovatelná, vodoodpudivá, prodyšná nátěrová
  hmota s UV filtrem. PNZ FIX-LAZUR proniká hluboko do podkladu,
  chrání před povětrností a před UV zářením. Snadno se zpracovává
  a není téměř cítit. Je vhodná pro všechny druhy dřevin v interiéru
  i exteriéru jako prvotní nebo i renovační nátěr.

 • PNZ PNZ Olejová lazura Plus

  PNZ Olejová lazura Plus je lazurovací, tixotropní, ošetřující nátěr, odolný proti UV záření, vhodný pro všechny druhy dřevin. Obsahuje fungicidní látky, chrání proti plísním a houbám.


Výrobci