Internetová stránka pro zvýšení uživatelského komfortu používá  cookies.  Potvrzením a používáním těchto stránek dáváte svůj souhlas s jejich použitím.

zavřít

Kategorie

HAILO - schůdky, žebříky a odpadkové koše

Nejsou zde žádné produkty
HAILO - schůdky, žebříky a odpadkové koše
Stojí za kvalitními výrobky, které dělají život a práci v domácnosti příjemnější, ale také za technickými řešeními v ...
Více

Podkategorie

 • Hailo sklápěcí schůdky & žebříky pro domácnost

  Hailo sklápěcí schůdky jsou ideální pro rychlé, nekomplikované dosažení věcí denní potřeby, usídlených o něco výše. Perfektně zhotoveny pro vysoké nároky každodenní potřeby: nejmodernější technika, ergonomie, atraktivní design a nekompromisní bezpečnost.Hailo žebříky pro domácnost nabízejí bezpečnost a funkcionalitu na nejvyšší úrovni. Nejenom v materiálu a ve zpracování splňují nejpřísnější požadavky. Jedinečnými, jak inteligentními tak i praktickými detaily usnadňují práci v každé výšce. Den za dnem. Hailo: vynálezce hliníkových žebříků pro domácnost.

 • Hailo Profi lešení a žebříky

  Hailo příčkové žebříky jsou pro mnohé doporučením, když jde o stoupání vzhůru. Nepřekonaně mnohostranné, bezpečné při stání a stoupání, přesvědčují svojí funkcionalitou, promyšlenou až do nejmenších podrobností, a svojí kvalitou, přesahující veškeré příslušné normy.Hailo žebříková lešení byla speciálně vyvinuta pro bezpečné a pohodlné práce kolem domu. Ve svém zpracování, ve své proměnlivosti a dimenzi bezpečnosti postačují bez problémů také poloprofesionálním až profesionálním požadavkům.

 • Hailo sběr odpadu kancelář & domácnost

  Tak rozmanité jako jsou požadavky v domácnosti a kanceláři, tak rozmanité jsou také individuální koše na odpadky od Hailo. Inovativní řešení, nejen funkční a vysoce kvalitní, nýbrž také s atraktivním designem. Pro největší komfort a hygienu.

 • Hailo Koše na prádlo
 • Hailo Venkovní odpadkové koše
 • Hailo Stojany na deštníky
 • Hailo Věrejný úklid a sběrače

  Držák na pytle na odpadky je levnou a praktickou variantou všude tam kde není vzhled ale praktičnost to důležité


Výrobci