Internetová stránka pro zvýšení uživatelského komfortu používá  cookies.  Potvrzením a používáním těchto stránek dáváte svůj souhlas s jejich použitím.

zavřít

Kategorie

Uniflex

Nejsou zde žádné produkty
Uniflex
Disperzní lepidla

Podkategorie

 • UNIFLEX NA KOREK A PARKETY V7510

  Disperzní lepidlo na korek a parketyPoužívá se pro lepení nelakovaného obkladového korku na stěny a podlahového korku na podlahy. Tyto podklady musí být savé (omítka, porobeton, beton, dřevo atd.), suché a pevné.

 • UNIFLEX NA PVC KRYTINY V7508

  Disperzní lepidlo na PVC podlahové krytinyK lepení PVC, PVC s textilní podložkou, pryžových a textilních podlahových povlaků na beton, anhydrit, sádru, dřevo, dřevotřískové a dřevovláknité desky. Dále je vhodné k lepení PVC tapet, papíru, potahových textilií, molitanu, pěnového polystyrenu a podobných materiálů na savé podklady.

 • UNIFLEX NA POLYSTYREN V7510

  Disperzní lepidlo na polystyrenPoužívá se pro lepení polystyrenových dekoračních obkladů na stropy a stěny, které jsou savé (omítka, pórobeton, dřevo apod.), suché a pevné

 • UNIFLEX NA KOBERCE A PVC KRYTINY V 7509

  Disperzní lepidlo na koberce a PVC podlahové krytinyPoužívá se k lepení textilních podlahových krytin s pěnovým rubem i bez něj na savé podklady jako je beton, anhydrit, sádru, dřevo, dřevotřískové a dřevovláknité desky atd. Dále je vhodné pro lepení PVC, CV krytin, papíru atd. na savé podklady.


Výrobci