Internetová stránka pro zvýšení uživatelského komfortu používá  cookies.  Potvrzením a používáním těchto stránek dáváte svůj souhlas s jejich použitím.

zavřít

Kategorie

Belinka lazury

Nejsou zde žádné produkty
Belinka lazury

Podkategorie

 • Belinka Toplasur

  Toplasur je silnovrstvá lazura, která je zvláště vhodná k ochraně dřeva vystaveného náročnějším vlivům počasí

 • Belinka Base (impregnační nátěr)

  Base je bezbarvý impregnační nátěr určený k základní preventivní ochraně dřeva

 • Belinka Lasur Super

  Belinka Lasur je lazurový nátěr, který chrání dřevo před povětrnostními vlivy, zároveň jej také zbarví a zušlechtí jeho povrch. Propůjčuje dřevu přirozený sametový vzhled, struktura dřeva zůstává viditelná. Hodí se k ochraně všech druhů dřeva uvnitř i vně staveb. Neobsahuje biocidy, proto jej můžeme použít ve všech obytných místnostech.

 • Belinka Illumina (Zesvětlovací lazura)

  Belinka Illumina je lazurovací nátěr na zesvětlení tmavých lazur. Tmavý povrch dřeva přetřeme Illuminou, která je světlá a dostatečně krycí. Přes tento nátěr naneseme vybranou lazuru ve světlém nebo jakémkoliv jiném tónu (Toplasur nebo Lasur super). Illumina je vhodná k venkovnímu i vnitřnímu použití.

 • Belinka Toplasur uv plus

  Belinka Toplasur uv plus je speciální lazurový nátěr s UV filtry a UV absorbéry na ochranu dřeva v interiéru i exteriéru. Obyčejné bezbarvé lazury dřevo hůře chrání před UV paprsky. U Belinka Toplasuru uv plus jsme však dosáhli ochrany před degradací a tmavnutím se stejnou účinností jako u pigmentované lazury.


Výrobci