Internetová stránka pro zvýšení uživatelského komfortu používá  cookies.  Potvrzením a používáním těchto stránek dáváte svůj souhlas s jejich použitím.

zavřít

Kategorie

 

Půjčovna stříkací pistole

 Připravili jsme pro vás půjčovnu stříkací pistole s cílem uspokojit potřeby zákazníků kteří podobným zařízením nedisponují. 

Airless vysokotlaké zařízení

s elektrickým motorem 230V a membránovým čerpadlem s dlouhou živostností. Je určené k používání akrylových barev, latexů, laků, ochranných materiálů proti korozi, emulzí, dvou a více komponentních materiálů a dalších běžných materiálů.

Technické parametry:

 • Elektrický jednofázový motor – výkon 0,75 kW, 230V 50Hz
 • Výkon (volný průtok) 4lt/min
 • Výkon při tlaku 120bar 2,5 lt/min
 • Výška stříkaní 30m
 • Max. tlak 220 bar
 • Max. velikost trysky 0,021”
 • Hmotnost 22kg 25kg
 • Hlučnost 61 dB
 
Zařízení lze použít také k injektáži. K zařízení lze připojit speciální hadici s ohřevem, která snižuje postranní přestřiky, prašnost barvy a zároveň významně snižuje spotřebu ředidla.

Standardní výbava:

 • Samospádná nádoba 6L
 • Sací systém
 • Manometr
 • Vysokotlaká hadice 1/4 ", WP 300 Bar, délka 10 m
 • Airless pistole B500
 • Tryska
 • Držák trysky
 • Vypouštěcí systém s hadičkou – bypass
 • Návod k obsluze
 

Cena půjčení od 999,-/den (bez dph) + vratná záloha na zařízení

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat :-)

Měření odstínů FOTOSPEKTROMETREM 

Naše prodejna je vybavena takzvaným fotospektrometrem, což je jakýsi skener, který nasnímanou barvu dokáže převést do "technické mluvy" normovaného vzorníku, podle něhož pak stroj nadávkuje jednotlivé pigmenty do základní barvy. Není tak problém přinést si obrázek z časopisu, jímž se pak můžete inspirovat. Proto neváhejte a přijďte vyzkoušet naší novinku ve světě barev. 

Na základě Vašich požadavků umíme změřit jakýkoli odstín barvy naším speciálním spektrofotometrem, který na základě vzorku o rozměrech alespoň 5x5cm, který je pokud možno hladký a matný, určí číslo odstínu.

Pokud si přejete obnovit jakýkoli nátěr ve stejném odstínu a už jste zapomněli jeho číslo, náš přístroj myslí za Vás.

Pokud si přejete cokoli vymalovat nebo natřít v odstínu z barevného časopisu či jakéhokoli jiného předmětu, náš přístroj určí jeho odstín.

Barvy Vám dle zjištěného odstínu natónujeme na počkání!

Měření odstínu je u nás na prodejně ZDARMA!

 

Půjčova stříkací pitole

Připravili jsme pro vás půjčovnu stříkací pistolíe s cílem uspokojit potřeby zákazníků kteří podobným zařízením nedisponují.

 

Barevný vzorník k zapůjčení proti záloze 

Na prodejně máme pro zákazníky připravené dostatečné množství vzorníků s 12 000 odstínů k zapůjčení či zakoupení.

Navíc vlastníme fotospektrometr pomocí kterého namícháme odstín dle Vaší donesené předlohy.

Malování a tapetování pokojů za skvělé ceny

Jsme schopni Vám zajistit vymalování a vytapetování pokojů vč. možnosti přípravy pro malování pokojů a následného úklidu za vynikajcí ceny. Poskytujeme svým zákazníkům kvalitní malířské práce za rozumné ceny. Garantujeme kvalitu práce. Pokud je to potřeba, pracujeme i v noci a o víkendech, aniž bychom za to chtěli příplatek.
Pracujeme čistě: Při samotném malování dbáme na to, aby byl prostor co nejčistší. Po dokončení prací po sobě samozřejmě uklidíme.
Zdarma vám vypracujeme cenovou nabídku, která je konečná a zahrnuje všechny potřebné práce. Ty jsou podrobně rozepsané, máte proto vždy přehled, za co přesně platíte.


Služby v oboru malování a tapetování již přes 10 let úspěšně nabízíme a realizujeme léty prověřené solidní jednání a zkušenosti + zcela nezávazná cenová nabídka. Naši službu malování pokojů na klíč využívá stále více našich stálých i nových zákazníků.

Neváhejte a kontaktujte nás:     PAVEL VLÁSEK, tel.: +420/ 602 370473, email: pimala@volny.cz                                                          (malování a lakování)

                                                        PAVEL PACHTA tel.: +420/ 604 237632, www.malovani-tapetovani.cz email: ppachta@seznam.cz               

                                                                                                                                                                                                (malování, lakování, fládrování, tapetování)

 

Renovace střešní krytiny

I přestože moderní střešní krytiny nyní mají velmi dlouhou životnost, trpí po několika letech často povrchová ochrana i vzhled. Silné kolísání teploty, UV záření, kyselé deště a jiné vlivy okolního prostředí jsou příčinou šíření řas a mechu na povrchu střechy. Vytváření řas a mechu na střeše má vliv nejen na vzhled, ale i funkčnost a životnost. Profesionálně provedená renovace kvalitními prvky od celosvětově ověřeného výrobce DISBON-CAPAROL® je cenově výhodnou alternativou. Vzhledem k samočisticímu efektu se zastaví růst řas a mechu. Stárnutí pláště je značně zpomaleno. Nová vysoce ochranná renovační vrstva zkrášluje a chrání dům! Přispívá k zachování udržitelné hodnoty a zhodnocení vašeho majetku. www.pro-dachsystem.cz

 


 

Prodejna U Noháčů

Branická 224/73, 147 00 PRAHA 4

tel: +420/602 65 75 85, +420 223017961

IČO: 62596781, DIČ: CZ7410260176


Bankovní spojení: 2301140372/2010

                 
            

 Výrobci