Internetová stránka pro zvýšení uživatelského komfortu používá  cookies.  Potvrzením a používáním těchto stránek dáváte svůj souhlas s jejich použitím.

zavřít

Kategorie

Ochrana osobních dat

 

Dovolujeme si Vám oznámit, že zpracováme osobní údaje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, (dále "zákon"), a ode dne 25. 05. 2018 i v souladu s Nařízením EP a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů ("GDPR").

 

Ujišťujeme Vás, že veškeré osobní údaje, které shromažďujeme, shromažďujeme pouze pro odůvodněné účely a jen po omezenou dobu. Tyto údaje jsou chráněny maximální možnou mírou zabezpečení.


Prodejna u Noháčů si váží Vaší důvěry a zavazuje se, že bude chránit Vaše data, která musela být uvedena při realizaci objednávky.

Prodejna u Noháčů, Branická 73, Praha 4 je jediným vlastníkem informací získaných na tomto serveru a tyto informace jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb., ve znění pozdějších předpisů. Tyto informace nejsou a nebudou, bez výslovného souhlasu zákazníka, prodávány ani pronajímány jiným subjektům a budou využity pouze pro účely statistického zpracování a přímé komunikace se zákazníkem.

Údaje poskytnuté zákazníkem při registraci (především jméno, telefon a e-mail) slouží výlučně ke kontaktování zákazníka a k jeho informování o požadovaných produktech. Volitelně může zákazník poskytnout i další informace o své osobě, které jsou využity ke zlepšení služeb serveru. Také na objednávkovém formuláři od uživatelů vyžadujeme informace, které slouží především jako kontakt na dodávku objednaného zboží, služeb nebo k zaplacení příslušné částky. V případě problémů s dodávkou tyto informace také umožní kontaktovat zákazníka.

Ochrana autorských práv

Veškeré informace publikovány na internetovém obchodě Prodejna u Noháčů www.eBarvylaky.cz, www.barvylaky.com a www.uNohacu.cz jsou chráněny autorským zákonem. Produkty a služby, které jsou na internetovém obchodě uvedeny mohou být chráněny dalšími jinými právy dotčených osob. Jakákoli část internetového obchodu Prodejna u Noháčů www.eBarvylaky.cz, www.barvylaky.com a www.uNohacu.cz nesmí být zkopírována elektronickou či mechanickou cestou a zpřístupněna dalším osobám bez předchozího písemného souhlasu držitele autorských práv. Výjimku tvoří soubory a texty určené pro tisk.

HEUREKA - Ověřeno zákazníky

HEUREKA - Ověřeno zákazníky Protože se neustále snažíme zlepšit naše služby, rádi bychom Vás ve spojení s nákupním rádcem Heureka.cz požádali o vyjádření názoru na náš obchod. Váš názor, společně s vyjádřením ostatních nakupujících, poslouží k vytvoření objektivního hodnocení kvality našich služeb. Odpovědní formulář obdržíte 10 dní po uskutečněném nákupu v našem obchodě. Bez Vašeho svolení nebudou žádné osobní údaje poskytnuty třetím stranám a Vaše odpovědi poslouží pouze jako názor nakupujícího. Všechny odpovědi jsou spravovány nezávislou službou Heureka.cz. Předem děkujeme za Váš názor a doufáme, že se do našeho obchodu budete rádi vracet.

Odstoupení od smlouvy ze strany Kupujícího

 
Zrušit objednávku před expedicí je možné kdykoliv telefonicky na čísle +420 602 657 585 nebo na základě e-mailu odeslaného Kupujícím na e-mailovou adresu Prodávajícího: marek.nohac@seznam.cz

Dle zákona 367/2000 Sb. má kupující právo od smlouvy odstoupit do 14 dnů od převzetí plnění bez udání důvodů. Zboží musí být vráceno na adresu Prodávajícího.. Zásilky vrácené formou dobírky nebudou přijaty. Zboží včetně originálního obalu musí být v bezvadném stavu, nepoškozeno, neporušeno, nepoužito, včetně všech dokladů, návodů, záručních listů, apod., schopno další distribuce. Součástí vracené zásilky musí být kopie dokladu o koupi v našem obchodě - faktura.
Na základě takto vráceného zboží budou Prodávajícím vráceny peníze za zboží. Prodávající je ze zákona oprávněn účtovat si v takovém případě náklady, které mu s vrácením zboží vznikly. V případě nedodržení výše uvedených podmínek nebude Prodávající schopen akceptovat odstoupení od smlouvy a zboží bude vráceno na náklady Kupujícího zpět.
Na vrácení zboží je potřeba předem upozornit e-mailem Prodávajícího a to ve znění "Chci jednostranně odstoupit od smlouvy ze dne DD.MM.RRRR číslo (číslo objednávky) a požadují vrácení uhrazené částky za zboží na účet číslo (vaše číslo účtu). Datum a podpis"
 

Odstoupení od smlouvy ze strany Prodávajícího

 
Prodávající je oprávněn zrušit objednávku (po předchozí dohodě s Kupujícím) zejména v případech
  • kdy má oprávněnou pochybnost o skutečné identitě Kupujícího,
  • kdy není schopen doručit zboží v daném termínu,
  • v případech, že se zboží již nevyrábí nebo nedodává,
  • kdy se výrazným způsobem změnila cena dodavatele zboží.
V případě, že Kupující zaplatil již část nebo celou část kupní cenu, bude mu tato částka v co nejkratším termínu převedena zpět na jeho účet nebo adresu.

Naleznete nás na serveru Mapy.cz a nově také na Facebooku.


Výrobci