Internetová stránka pro zvýšení uživatelského komfortu používá  cookies.  Potvrzením a používáním těchto stránek dáváte svůj souhlas s jejich použitím.

zavřít

Kategorie

JOHNSTONES - malířské barvy, laky, lazury, emaily, oleje

Nejsou zde žádné produkty
JOHNSTONES - malířské barvy, laky, lazury, emaily, oleje
Barvy Johnstone´s Barvy nejvyšší kvality od roku 1890. Co se týče barev, společnost Johnstone´s určuje standardy to...
Více

Podkategorie

 • Ochrana a dekorace dřeva

  Produktová řada Johnstone’s Wo­odworks, vycházející ze 100 let zkušeností s pokročilou technologií přináší vysoce kvalitní výrobky, díky nimž teď dosáhnete profesionální výsledek nátěru dřevěného povrchu. Tato produktová řada kombinuje novou technologii vodou ředitelných nátěrů s tradičními, navrženými tak, aby poskytovaly ochranný přitom dekorativní nátěr, který zdůrazní přirozenou krásu dřeva.

 • Barvy na kov a dřevo

  V rámci naší produktové řady určené k profesionálnímu použití nabízíme všechny nátěrové hmoty na kov, z nichž si pro každý typ povrchu dozajista vyberete tu správnou. V rámci této řady nabízíme různé produkty od rozpouštědlových a základních barev až po barvy vrchní. Všechny tyto produkty v duchu tradic značky Johnstone’s pos­kytují záruku té nejlepší povrchové úpravy dřeva a kovu.

 • Exteriérové barvy

  Produktová řada Stormshield společnosti Johnstone’s určená pro nátěry exteriérů, která nyní disponuje technologií samočištění zdiva, byla vyvinuta pro potřeby profesionálních natěračů či dekoratérů a jejich náročnou práci při ochraně exteriérů budov. Produkty Stormshield jsou navrženy pro snadnou aplikaci a uspokojí všechny požadavky kladené na dlouhodobý ochranný nátěr veškerých exteriérových povrchů.

 • Interiérové barvy

  Další generace nových technologií interiérových nátěrových hmot, díky nimž svoji práci odvedete rychleji a v ještě vyšší kvalitě. Vlastnosti a výhody těchto produktů nemají konkurenci. Potřebujete-li lehce aplikovatelné, trvanlivé nátěry s vynikající krycí schopností, nebo antibakteriálními účinky, najdete vše v produktové řadě interiérových barev Johnstone’s.

 • Barvy na beton

  Flortred je rozpouštědlová alkyduretánová pololeská barva na podlahy ve vnitřním prostředí, která je odolná vůči středně silným chemikáliím, vodě, oleji a mastnotě. Je vhodná do prostor se středním zatížením (chodci, vozidla příp. vysokozdvižné vozíky).

 • Ředidla

  White Spirit - ředidlo do barev a laků značky Johnstone´s


Výrobci