Internetová stránka pro zvýšení uživatelského komfortu používá  cookies.  Potvrzením a používáním těchto stránek dáváte svůj souhlas s jejich použitím.

zavřít

Kategorie

OSMO - ochrana a zušlechtění dřeva, oleje, laky, lazury

Nejsou zde žádné produkty
OSMO - ochrana a zušlechtění dřeva, oleje, laky, lazury
… barvy a laky Osmocolor. Vysoká kvalita při příznivé ceně. Osmo nátěry na dřevo jsou zpravidla dvakrát až třikrát ta...
Více

Podkategorie

 • Nátěry na dřevo pro vnitřní použití

  Přírodní charakter, perfektní ochranaAť podlaha, povrch nábytku nebo oblíbená hračka Vašeho dítěte – dřevo ve vnitřních prostorách je často vystaveno vysokému zatížení a potřebuje zvláštní ochranu. Přitom by měly zůstat zachovány přírodní vlastnosti. Dřevo musí mít možnost „dýchat“, aby si uchovalo svou elasticitu a mohlo pozitivně působit na klima v místnosti.S Osmo nátěry na dřevo si povrch dřeva uchová svůj přírodní charakter a je přesto odolný vůči oděru a odpuzuje vodu a nečistoty – pro trvalou ochranu proti malým nešikovnostem všedního dne. A pro stálou krásu ve smyslu přírody.

 • Nátěry na dřevo pro vnější použití

  Barevná harmonie, osobní tónJemně zelená, slunečně žlutá, zářivě červená a širá modř – příroda nám skýtá nekonečné bohatství barev.My jsme se orientovali na tuto přírodní různorodost – a vytvořili jsme pro Vás paletu výrobků,které při ztvárnění nechávají velký prostor pro individuální mezi-odstíny.Chcete jasnými nebo přírodně zbarvenými barvami zvýraznit strukturu dřeva nebo sytými odstíny dosáhnout zdůraznění? Chcete Vaši fasádu účinně chránit proti povětrnostním vlivům nebo Vašemu zahradnímu domku jednoduše dodat individuální ráz? Osmo má vhodný nátěr, který je přizpůsoben zvláštním vlastnostem použitého listnatého nebo jehličnatého dřeva.

 • Nátěry pro profesionální uživatele

  K povrchovému opracování nábytku, dveří, schodů nebo palubek ve vnitřních prostorách Vám doporučíme výrobek „Průmyslový dekorační vosk“ . Nanáší se stříkáním a k jeho použití potřebuje HVLP pistoli a airmix. Parametry nástřiku zjistíte v technickém listu výrobku. Výsledkem bude profesionální nátěr s otevřenými póry umožňující dřevu dýchat.K úpravě dřeva ve vnějších prostorách vyberte z naší nabídky výrobky „Průmyslová lazura na dřevo“, „Průmyslová selská barva“ či „ Park Lane“. Jejich aplikace se provádí nástřikem HVLP pistolí. Přesné nanášení množství se řídí podle povrchu dřeva a podle druhu dřeva. Průmyslové barvy Vám nabízí širokou škálu barevných odstínů. Systém průmyslových nátěrů je opět založen na bázi přírodních rostlinných olejů, má otevřené póry a reguluje vlhkost.K povrchové úpravě podlah pro profesionální zpracovatele nabízí OSMO výrobek „ Tvrdý voskový olej Pure“ a „Barevné oleje „ které nabízí 9 odstínů pro tónování podlah. Aplikace se provádí profi stěrkou, tónovací oleje musí být v celé ploše egalizovány jedno nebo vícekotoučovým strojem s bílým padem nebo kartáči. Výsledkem je povrch dřeva, který si uchová svůj živoucí charakter a svou elasticitu.

 • Nářadí & příslušenství

  Příslušenství k OSMO přírodním nátěrům na dřevo


Výrobci