Internetová stránka pro zvýšení uživatelského komfortu používá  cookies.  Potvrzením a používáním těchto stránek dáváte svůj souhlas s jejich použitím.

zavřít

Kategorie

BOCHEMIT - ochrana dřeva, fungicidní napoštědla

Nejsou zde žádné produkty
BOCHEMIT - ochrana dřeva, fungicidní napoštědla
Dřevo je velmi oblíbený materiál, který se ve stavebnictví používá již dlouhou dobu. Má celou řadu výborných vlastnos...
Více

Podkategorie

  • Ochrana nového dřeva

    Dřevo je velmi oblíbený materiál, který se ve stavebnictví používá již dlouhou dobu. Má celou řadu výborných vlastností, dobře se opracovává, spojuje a navíc působí i esteticky. V ideálních podmínkách nám dřevo může sloužit desítky, stovky a v některých případech i tisíce let. Bohužel ideálních podmínek lze dosáhnout jen velmi zřídka. Proto je vhodné nežádoucím rizikům v podobě napadení různými škůdci předcházet účinnou ochranou.

  • Ošetření napadeného dřeva

    Dřevo je velmi oblíbený materiál, který se ve stavebnictví používá již dlouhou dobu. Má celou řadu výborných vlastností, dobře se opracovává, spojuje a navíc působí i esteticky. V ideálních podmínkách nám dřevo může sloužit desítky, stovky a v některých případech i tisíce let. Bohužel ideálních podmínek lze dosáhnout jen velmi zřídka. Potřebujete - li se zbavit dřevokazného hmyzu v trámech, obkladu atp. Bochemit Plus je tím pravým řešením!


Výrobci