Internetová stránka pro zvýšení uživatelského komfortu používá  cookies.  Potvrzením a používáním těchto stránek dáváte svůj souhlas s jejich použitím.

zavřít

Kategorie

Základní ošetření dřeva

Nejsou zde žádné produkty
Základní ošetření dřeva

Podkategorie

 • PNZ Impregnační základ W – IMPRÄGNIER – GRUND W

  Bezbarvá impregnace na bázi rostlinných olejů, působí do hloubky a spolehlivě zabraňuje modrání dřeva, chrání před houbovým napadením. Neobsahuje rozpouštědla a je bez zápachu.

 • PNZ Blokátor žloutnutí - VERGILBUNGS - BLOCKER

  Preventivní přípravek na zušlechtění dřeva, zabraňující přirozenému zažloutnutí dřeva působením UV záření. Neobsahuje žádná rozpouštědla, zásadně omezuje vlivy sesychání, praskání a bobtnání, čímž prodlužuje životnost dřeva i následných ošetřovacích nátěrů

 • PNZ Odstranovač červotoče – HOLZWURM – FREI

  Bezbarvý, hloubkově působící prostředek proti tesaříkům a červotočům. Působí zároveň preventivně proti dalšímu napadení.

 • PNZ Izolační základ – ISOLIER-GRUND

  Slouží jako podklad pod světlé nátěry voskem, olejem, lazurou, apod. Je transparentní a zabraňuje prorážení barevných skvrn, především u teakového dřeva, červeného cedru, dubu, modřínu, korku a u tlakově impregnovaného dřeva. Je též vhodný jako impregnace proti nikotinu, tukům, sazím a vodě. Odolává povětrnostním vlivům, je elastický a reguluje vlhkost


Výrobci