Internetová stránka pro zvýšení uživatelského komfortu používá  cookies.  Potvrzením a používáním těchto stránek dáváte svůj souhlas s jejich použitím.

zavřít

Kategorie

LIGNOFIX - ochrana dřeva, fungicidní napoštědla

Nejsou zde žádné produkty
Přípravky užitkové chemie

Podkategorie

 • Lignofix E-Profi

  Přípravek určený k preventivní povrchové ochraně dřeva v interiérech a exteriérech proti dřevokazným houbám, plísním a dřevokaznému hmyzu

 • Lignofix I-Profi koncentrát

  Lignofix I-Profi koncentrát je určen pro likvidaci dřevokazného hmyzu včetně dlouhodobé preventivní ochrany.

 • Lignofix STABIL

  Moderní přípravek na nové dřevo s preventivním účinkem proti dřevokaznému hmyzu, dřevokazným houbám, dřevozbarvujícím houbám a plísním. Přípravek je odolný proti vymývání.

 • Lignofix Top

  Lignofix TOP je přípravek pro preventivní ochranu dřeva proti dřevokaznému hmyzu, dřevokazným houbám (včetně dřevomorky domácí), dřevozbarvujícím houbám (modrání dřeva) a plísním včetně likvidace hmyzu (červotoč, tesařík).Přípravek likviduje dřevokazný hmyz včetně všech jeho vývojových stádií (larvy, vajíčka).

 • Lignofix Super

  Lignofix Super je přípravek pro preventivní ochranu dřeva proti dřevokaznému hmyzu, dřevokazným houbám (včetně dřevomorky domácí) a plísním, zároveň má likvidační účinky na dřevokazný hmyz (červotoč, tesařík atd.)

 • Lignofix Top-Profi

  Přípravek má preventivní účinek na dřevo před dřevokazným hmyzem, dřevokaznými houbami (včetně dřevomorky domácí), dřevozbarvujícími houbami (modrání dřeva) a plísněmi a zároveň likviduje dřevokazný hmyz (červotoč, tesařík) včetně všech jeho vývojových stádií (larvy, vajíčka).

 • Lignofix Hobby

  Kapalný přípravek s preventivním účinkem proti dřevokaznému hmyzu (např. červotoč, tesařík), dřevokazným houbám (např. dřevomorka domácí) a plísním

 • Lignofix Efekt

  Přípravek určený k preventivní ochraně dřeva v interiérech (např. střešní konstrukce, podlahy) a v exteriérech (např. střešní podbití, dřevěné stavby, ploty). Má preventivní účinek proti dřevokazným houbám (např. dřevomorce domácí), plísním a dřevokaznému hmyzu (např. červotoč, tesařík).

 • Lignofix I-Profi-OH

  Přípravek je určen k preventivní ochraně již napadeného vzácného dřeva a historických předmětů dřevokazným hmyzem včetně jeho likvidace

 • Lignofix I-Profi aplikační

  Lignofix I-Profi aplikační je určen pro likvidaci dřevokazného hmyzu včetně dlouhodobé preventivní ochrany.

 • Lignofix POLYURETANOVÝ DVOUSLOŽKOVÝ LAK

  Dvousložkový polyuretanový lak určený k transparentním nátěrům korku, dřeva, dřevovláknitých desek, překližek v interiéru i exteriéru. Je odolný proti povětrnosti a je UV stabilní, nežloutne, odolává bytovým chemikáliím (čisticí prostředky, červené víno pod.).Lak má atest na protiskluznost za sucha i mokra je vhodný pro aplikaci na dřevěné a parketové podlahy, schody a schodiště. Barevné modifikace: bezbarvý matný, bezbarvý lesklý


Výrobci