Internetová stránka pro zvýšení uživatelského komfortu používá  cookies.  Potvrzením a používáním těchto stránek dáváte svůj souhlas s jejich použitím.

zavřít

Kategorie

Míchání barevO míchání barev víme vše. Pomůžeme Vám sladit odstíny ve Vašem bytě, domě.

V rámci svého špičkového tónovacího systému nabízíme paletu více než 15 000 barev v široké produktové řadě profesionálních barev a laků. Ať již plánujete nátěr interiérových či exteriérových ploch v tuzemském či zahraničním prostředí, u nás si za­ručeně najdete to, co hledáte.

Provádíme míchání, tónovaní barev na všechny druhy povrchů. Stěny a zdi v interiéru, na fasády, na dřevo a na kov. Barvy syntetické, vodou ředitelné, lazury, dokonce Vám můžeme namíchat barvu i na některé druhy plastů. Samozřejmostí je i tónovaní fasádních jemnozrnných šlechtěných omítek.

Tónujeme na počkání barvy značky PRIMALEX, JOHNSTONE'S a BALAKRYL.

Značky HERBOL a Düfa do 2.prac.dnů.

 Měření odstínů Fofospektrometrem

Naše prodejna je vybavena takzvaným fotospektrometrem, což je jakýsi skener, který nasnímanou barvu dokáže převést do "technické mluvy" normovaného vzorníku, podle něhož pak stroj nadávkuje jednotlivé pigmenty do základní barvy. Není tak problém přinést si obrázek z časopisu, jímž se pak můžete inspirovat. Proto neváhejte a přijďte vyzkoušet naší novinku ve světě barev. 

Na základě Vašich požadavků umíme změřit jakýkoli odstín barvy naším speciálním spektrofotometrem, který na základě vzorku o rozměrech alespoň 5x5cm, který je pokud možno hladký a matný, určí číslo odstínu.

Pokud si přejete obnovit jakýkoli nátěr ve stejném odstínu a už jste zapomněli jeho číslo, náš přístroj myslí za Vás.

Pokud si přejete cokoli vymalovat nebo natřít v odstínu z barevného časopisu či jakéhokoli jiného předmětu, náš přístroj určí jeho odstín.

Barvy Vám dle zjištěného odstínu natónujeme na počkání!

Měření odstínuje je u nás na prodejně ZDARMA!
Naleznete nás na serveru Mapy.cz a nově také na Facebooku.

 
 
 

 

 


Výrobci