Internetová stránka pro zvýšení uživatelského komfortu používá  cookies.  Potvrzením a používáním těchto stránek dáváte svůj souhlas s jejich použitím.

zavřít

Kategorie

Bona oleje a vosky

Nejsou zde žádné produkty
Bona oleje a vosky
Olejování podlahy je tradiční cestou ochrany dřeva v interiéru pomocí olejových systémů. Když je prováděna správná ap...
Více

Podkategorie

 • Bona Carl´s Oil 25

  Pro dlouhou životnost podlahy a pěkný vzhled po celou dobu životnosti podlahy.

 • Bona Oil 90

  Přírodní tálový olej pro povrchovou úpravu dřevěných podlah určených pro silné provozní zatížení.

 • Bona Oil 45

  Bona Oil 45 je vytvrzovací rostlinný olej pro povrchovou úpravu surových dřevěných podlah z tvrdých dřevin a jiných dřevěných podlah, které jsou vystaveny normálnímu až silnému zatížení.

 • Bona Deck Oil

  Bona Deck je penetrační olej složený z tálového a lněného oleje, pro ošetřeční povrchu dřevěných ploch, zábradlí a palubek (deckingů) v exteriéru. Olej obsahuje složky, které redukují účinky UV-záření na dřevo. Tento olej poskytuje kombinaci hloubkové impregnace dřeva pro zachování jeho pružnosti, prevence proti vysýchání a tvorbě prasklin s optimální ochranou povrchu, který získá vodoodpudivé vlastnosti a odolnost vůči usazování nečistot.

 • Bona Hardwax Oil - tvrdý voskový olej

  Tvrdý voskový olej Bona umožňuje nanášení oleje a vosku v rámci jednoho pracovního kroku. Jedná se o bezbarvý, polomatný materiál pro ošetření povrchů podle DIN 18 356 pro neošetřené nebo dřevěné podlahy vybroušené až na surové dřevo. Materiál vytváří povrch odolný podle DIN 68861-1C. Testování bylo provedeno v souladu s DIN 51 963. Konzistence je tixotropní, a proto je možno přípravek snadno nanášet. Tím se přirozeně zvýrazní přírozená textura dřeva.

 • Bona HS Vosk

  Bona HS-Vosk je pastový tvrdý vosk bez rozpouštědel s přísadami, které působí protikluzně. Tento vosk uzavírá póry dřeva již naimpregnovaného olejem a chrání je před pronikáním nečistot a vlhkosti. Po aplikaci tohoto produktu získávají povrchy protikluzné vlastnosti a decentní vzhled. Používá se ve spojení s oleji Bona Oil 45 a Bona Oil 90.

 • Bona Craft Oil

  Bona Craft Oil je unikátní směs různých rostlinných olejů, je upravený,aby poskytoval lepší impregnaci a dlouhotrvající ochranu dřevěných podlah


Výrobci