Internetová stránka pro zvýšení uživatelského komfortu používá  cookies.  Potvrzením a používáním těchto stránek dáváte svůj souhlas s jejich použitím.

zavřít

Kategorie

DUPLI COLOR, PRIMA, COLORMARK, TATTOO

Nejsou zde žádné produkty
DUPLI COLOR, PRIMA, COLORMARK, TATTOO
Hobby spreje, universální RAL spreje, tuning, autolaky ve spreji

Podkategorie

 • Hobby spreje

  Řada sprejů Hobby je určena pro běžné použití v interiérech i exteriérech. Po nanesení vytvoří stálou vrstvu. Rychle zasychají. Jsou všestranně použitelné, dokonale přilnou k lakovaným povrchům, jako kov, dřevo, umělé hmoty. Mohou se tedy použít, mimo jiné na lakování jízdních kol, automobilů, ná- bytku atd. Vynikají velmi dobrou přilnavostí na většinu povrchů.

 • Tattoo spray

  Pomocí této ve Švýcarsku speciálně vyvinuté barvy a rozličných tetovacích šablon si může kdokoliv nasprejovat na svou kůži své oblíbené tetování. Látka použitá k barvení kůže na bázi Make-Up je klinicky testována , je ohleduplná k pokožce a vydrží až tři dny. Hlavní hodnotou produktu je, že vzniklá tetování skutečně vypadají opravdově, ne jako ze žvýkaček, a stejně tak přinášejí opravdový pocit z tetování (žádné nepřirozené zbarvení, blednutí, pocity svědění, lepkavá pokožka).

 • Značkovací spreje Dupli-color

  ...např.pro vyznačení dopravní nehody

 • Značkovací spreje Colormark

  Značkovací sprej určený pro stavbu, silnice, vyznačování inženýrských sítí.

 • Prima spreje

  Rychleschnoucí nitrokombinační lak na základě nitrokombinační pryskyřices brilantním eskem a dobrou odolností vůči chemikáliím.

 • Značkovací vozík, kolečko a pistole

Výrobci