Internetová stránka pro zvýšení uživatelského komfortu používá  cookies.  Potvrzením a používáním těchto stránek dáváte svůj souhlas s jejich použitím.

zavřít

Kategorie

Bakrylex

Nejsou zde žádné produkty
Bakrylex
Email vodouředitelný univerzální na kov a dřevo

Podkategorie

 • BAKRYLEX EMAIL UNIVERZÁL V2066 MAT

  Vodouředitelný email univerzální na kov a dřevoPoužívá se pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, kovu apod. Barva splňuje požadavky předpisů pro použití na nátěry hraček pro děti ve věku do 3 let.

 • BAKRYLEX EMAIL UNIVERZÁL V2066 LESK

  Vodouředitelný email univerzální na kov a dřevoPoužívá se pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, kovu apod. Barva splňuje požadavky předpisů pro použití na nátěry hraček pro děti ve věku do 3 let.

 • BAKRYLEX DISKOLOR V2035

  Lazura vodouředitelná tenkovrstvá na dřevo s přírodním voskemPoužívá se pro lazurovací nátěry dřeva, zejména „nepřesných“ dílů, jako jsou pergoly, ploty, trámy, zahradní nábytek, dřevěné štíty domů, krovy, podhledy ve vnitřním a venkovním prostředí. Není vhodná pro nátěry dosedacích ploch oken a dveří!

 • BAKRYLEX PRIMER ANTIKOR V2085

  Barva základní vodouředitelná na kovPoužívá se na základní nátěry kovových předmětů. Nátěry pozinkovaného plechu se doporučují až po jeho povrchové oxidaci.

 • BAKRYLEX PRIMER V2070

  Barva základní vodouředitelná na dřevoPoužívá se pro základní nátěr výrobků ze dřeva, izoluje prostup dřevních barviv. Nátěr není brousitelný

 • BAKRYLEX LAK UNIVERZÁL V1302

  Lak vodouředitelný disperzní na dřevoPoužívá se k provádění nátěrů tvrdého i měkkého dřeva, nábytkových dílů, dřevěných obkladů, překližky apod. v interiéru. Je možno jej použít i jako vrchní lesklý nebo matný nátěr na disperzní barvy.

 • BAKRYLEX LAK AKRYLUREX V1301

  Lak vodouředitelný akryluretanový na dřevoPoužívá se k lakování tvrdého i měkkého dřeva, překližky, nábytkových dílů, parket, dřevěných obkladů apod. v interiérech. Lak je možno použít jako vrchní nátěr na disperzní barvy. Splňuje podmínky protikluznosti. Lak splňuje požadavky předpisů pro použití na nátěry hraček pro děti ve věku do 3 let.

 • BAKRYLEX HOBBY TMEL V5000

  Vyrovnávací tmel na dřevoPoužívá se k vyrovnání drobných nerovností povrchu dřeva, dřevotřísky, omítek, betonu apod. předem opatřených penetrací zředěnou disperzní barvou. Je vhodný pro vnitřní i vnější prostředí.


Výrobci