Internetová stránka pro zvýšení uživatelského komfortu používá  cookies.  Potvrzením a používáním těchto stránek dáváte svůj souhlas s jejich použitím.

zavřít

Kategorie

Vzorník barev NCS -  Vzorkovnice Colour systém 1950 NCS Zobrazit v plné velikosti

Vzorník barev NCS - Vzorkovnice Colour systém 1950 NCS

Vzorník Colour systém 1950 NCS byl vytvořen na základě podrobného výzkumu a v neposlední řadě také v úzké spolupráci s architekty, designery a malíři. Obsahuje 1950 odstínů.

Více informací

Dostupnost: Skladem

3 629Kč s DPH

Sleva!

-871Kč

4 500Kč

Vzorník barev NCS - Vzorkovnice Colour systém 1950 NCS <p>Vzorník Colour systém 1950 NCS byl vytvořen na základě podrobného výzkumu a v neposlední řadě také v úzké spolupráci s architekty, designery a malíři. Obsahuje 1950 odstínů.</p> <p><strong>Vzorník NCS lze využít pro tónování barev do bytu, fasádních barev ale také syntetických emailů a  vodouředitelných barev.</strong></p> <p><strong>NCS</strong> (Natural Color Systém) je velice pečlivě připravený <strong>vzorník barev </strong>vypracovaný na základě vyhodnocení velkého množství subjektivních vyjádření pracovníků z oblasti vědy, architektury, psychologie, módního návrhářství a objektivního měření barevnosti. Nejde tedy o pouhý velký soubor očíslovaných odstínů. (foto má pouze ilustrační charakter)<strong></strong></p> <p> </p> <div> <div style="color: #000000; background-color: transparent; text-align: left; text-decoration: none;"> </div> </div>
3 719Kč

Vzorník Colour systém 1950 NCS byl vytvořen na základě podrobného výzkumu a v neposlední řadě také v úzké spolupráci s architekty, designery a malíři. Obsahuje 1950 odstínů.

Vzorník NCS lze využít pro tónování barev do bytu, fasádních barev ale také syntetických emailů a  vodouředitelných barev.

NCS (Natural Color Systém) je velice pečlivě připravený vzorník barev vypracovaný na základě vyhodnocení velkého množství subjektivních vyjádření pracovníků z oblasti vědy, architektury, psychologie, módního návrhářství a objektivního měření barevnosti. Nejde tedy o pouhý velký soubor očíslovaných odstínů. (foto má pouze ilustrační charakter)

 

 

Výrobci