Internetová stránka pro zvýšení uživatelského komfortu používá  cookies.  Potvrzením a používáním těchto stránek dáváte svůj souhlas s jejich použitím.

zavřít

Kategorie

Scandiccare Fasádní olej - FASSADEN-ÖL 3 L Zobrazit v plné velikosti

Scandiccare Fasádní olej - FASSADEN-ÖL 10 L

V součastnosti nabývají dřevěné fasády a oplocení stále více na významu.

Více informací

Dostupnost: Skladem

4 455Kč s DPH

Sleva!

-600Kč

5 055Kč

Scandiccare Fasádní olej - FASSADEN-ÖL 10 L <h1>Fasádní olej - FASSADEN-ÖL</h1> <p><img style="float: right; padding: 10px;" src="http://www.scandiccare.cz/?e=thumb&amp;img=/files/produkty/5-fasadni-olej-fassaden-ol/fasadni-olej-jpg.jpg&amp;w=300&amp;h=300" alt="Fasádní olej - FASSADEN-ÖL" /></p> <p>V součastnosti nabývají dřevěné fasády a oplocení stále více na významu. Poskytují praktickou ochranu, přitom zaujímají nemalou část prostoru. Měly by proto působit reprezentativně, současně i přátelsky a udržovaně.</p> <ul> <li>materiál je gelovitý, tixotropní</li> <li>při nátěru nestéká ze štětce</li> <li>optimální pro veškeré svislé plochy</li> <li>snižuje riziko tvorby trhlin</li> <li>zvýrazňuje odstín dřeva</li> </ul> <p> </p> <p>Dřevo je zde vystaveno výkyvům teploty i povětrnosti. Důležité je proto použití takového oleje, který vytvoří ochrannou vrstvu okolo vláken dřeva a současně poskytne vysokou a trvalou ochranu proti UV záření. Cílem této kombinace je zmírnit degradační proces, vysychání a praskání dřeva.</p> <p>Gelovitá konzistence umožňuje stejnoměrné nanášení materiálu, přitom však nebrání penetraci olejových podílů do podkladu. Fasádní olej dobře vysychá a vytváří na povrchu polomatný lesk. Většinou je nutné nanášet dva nátěry. Jednotlivé vrstvy přitom nesmějí zcela vyschnout.</p> <p>Je bezpodmínečně nutné dodržet stejnoměrné nanášení v tenkých vrstvách. Proto není následně nutné stírat nevsáklé přebytky jako u tekutých olejů. Díky tixotropním vlastnostem jsou hračkou i nátěry nad hlavou či na střešním podbití. Fasádní olej je optimální též pro veškeré svislé plochy v exteriérech.</p> <h2>Spotřeba</h2> <ul> <li>cca 150 – 200 ml/m², podle savosti dřeva</li> </ul> <h3>Odstín</h3> <ul> <li>nažloutle pigmentovaný</li> </ul> <h3>Balení</h3> <ul> <li>3 l, 10 l</li> </ul>
4 178Kč

Fasádní olej - FASSADEN-ÖL

Fasádní olej - FASSADEN-ÖL

V součastnosti nabývají dřevěné fasády a oplocení stále více na významu. Poskytují praktickou ochranu, přitom zaujímají nemalou část prostoru. Měly by proto působit reprezentativně, současně i přátelsky a udržovaně.

  • materiál je gelovitý, tixotropní
  • při nátěru nestéká ze štětce
  • optimální pro veškeré svislé plochy
  • snižuje riziko tvorby trhlin
  • zvýrazňuje odstín dřeva

 

Dřevo je zde vystaveno výkyvům teploty i povětrnosti. Důležité je proto použití takového oleje, který vytvoří ochrannou vrstvu okolo vláken dřeva a současně poskytne vysokou a trvalou ochranu proti UV záření. Cílem této kombinace je zmírnit degradační proces, vysychání a praskání dřeva.

Gelovitá konzistence umožňuje stejnoměrné nanášení materiálu, přitom však nebrání penetraci olejových podílů do podkladu. Fasádní olej dobře vysychá a vytváří na povrchu polomatný lesk. Většinou je nutné nanášet dva nátěry. Jednotlivé vrstvy přitom nesmějí zcela vyschnout.

Je bezpodmínečně nutné dodržet stejnoměrné nanášení v tenkých vrstvách. Proto není následně nutné stírat nevsáklé přebytky jako u tekutých olejů. Díky tixotropním vlastnostem jsou hračkou i nátěry nad hlavou či na střešním podbití. Fasádní olej je optimální též pro veškeré svislé plochy v exteriérech.

Spotřeba

  • cca 150 – 200 ml/m², podle savosti dřeva

Odstín

  • nažloutle pigmentovaný

Balení

  • 3 l, 10 l

Výrobci