Internetová stránka pro zvýšení uživatelského komfortu používá  cookies.  Potvrzením a používáním těchto stránek dáváte svůj souhlas s jejich použitím.

zavřít

Kategorie

Sadurit Z1 šedý RAL 7045 4+1 KG SADA - podlahový nátěr na beton GARÁŽE BALKONY TERASY SCHODY DÍLNY Zobrazit v plné velikosti

Sadurit Z1 šedý RAL 7045 4+1 KG SADA - podlahový nátěr na beton GARÁŽE BALKONY TERASY SCHODY DÍLNY

Dvousložkový probarvený nátěrový rozpouštědlový systém se zvýšenou odolností vůči chemickým a ropným produktům.

Více informací

Dostupnost: Skladem

1 299Kč s DPH

Sadurit Z1 šedý RAL 7045 4+1 KG SADA - podlahový nátěr na beton GARÁŽE BALKONY TERASY SCHODY DÍLNY <p>SADURIT Z 1 (složka A systému) a TELALIT 160 (složka B systému) je dvousložkový<br /> probarvený nátěrový rozpouštědlový systém se zvýšenou odolností vůči chemickým a ropným produktům. Dodává se v široké paletě odstínů. Sadurit Z 1 se používá k finálním nátěrům betonových podkladů.<br /> <br /> Systém doporučujeme použít pro úpravy podlah:<br /> • Obchodní domy a sklady,<br /> • Velkokapacitní garáže, autodílny<br /> • Výstavní pavilony a předváděcí obchodní centra<br /> • Výrobní a skladové haly, potravinářské provozy<br /> <br /> Charakteristika výrobku<br /> Sadurit Z1 je dvousložková nízkoviskozní nátěrová hmota na bázi syntetické pryskyřice s obsahem plniv a pigmentů ve směsi vysokovroucích rozpouštědel.<br /> <br /> <br /> Mísící poměr:<br /> Složka Z1: 100 hm. d.<br /> Složka Telalit 160: 25 hm. d.<br /> Vydatnost (při 100mikronech mokrého filmu): 5 m2/kg<br /> Spotřeba: 0,2 kg/m2</p>
1 074Kč

SADURIT Z 1 (složka A systému) a TELALIT 160 (složka B systému) je dvousložkový
probarvený nátěrový rozpouštědlový systém se zvýšenou odolností vůči chemickým a ropným produktům. Dodává se v široké paletě odstínů. Sadurit Z 1 se používá k finálním nátěrům betonových podkladů.

Systém doporučujeme použít pro úpravy podlah:
• Obchodní domy a sklady,
• Velkokapacitní garáže, autodílny
• Výstavní pavilony a předváděcí obchodní centra
• Výrobní a skladové haly, potravinářské provozy

Charakteristika výrobku
Sadurit Z1 je dvousložková nízkoviskozní nátěrová hmota na bázi syntetické pryskyřice s obsahem plniv a pigmentů ve směsi vysokovroucích rozpouštědel.


Mísící poměr:
Složka Z1: 100 hm. d.
Složka Telalit 160: 25 hm. d.
Vydatnost (při 100mikronech mokrého filmu): 5 m2/kg
Spotřeba: 0,2 kg/m2

Výrobci