Internetová stránka pro zvýšení uživatelského komfortu používá  cookies.  Potvrzením a používáním těchto stránek dáváte svůj souhlas s jejich použitím.

zavřít

Kategorie

Johnstones White Spirit 2 L - ředidlo Zobrazit v plné velikosti

Johnstones White Spirit 2 L - ředidlo

Ředidlo do barev a laků značky Johnstone´s

Více informací

Dostupnost: Skladem

299Kč s DPH

Johnstones White Spirit 2 L - ředidlo <h1>White Spirit - ředidlo do barev a laků značky Johnstone´s</h1> <p> </p> <div id="obrazek"> </div> <div id="popis"> <p>White Spirit je speciálně vyrobený na ředění všech rozpouštědlových barev, laků nebo lazur značky Johnstone´s a pro všechny typy nanášení, tj. stříkáním, natírání štětcem nebo válečkem. Ředidlo je vhodné použít i jako odmašťovadlo před aplikací základních náterů. Použití také při čistění nástrojů a nářadí (štětce,válečky, stříkací pistole, atd.). Na čištění nepoužívejte plastové nádoby.</p> <h2>Odstíny</h2> <p>transparentní</p> <h2>Velikosti:</h2> <ul> <li>0,7 l</li> <li>2 l</li> </ul> <h2>Použití</h2> <ul> <li>interiér i exteriér</li> </ul> </div>
247Kč

White Spirit - ředidlo do barev a laků značky Johnstone´s

 

 

White Spirit je speciálně vyrobený na ředění všech rozpouštědlových barev, laků nebo lazur značky Johnstone´s a pro všechny typy nanášení, tj. stříkáním, natírání štětcem nebo válečkem. Ředidlo je vhodné použít i jako odmašťovadlo před aplikací základních náterů. Použití také při čistění nástrojů a nářadí (štětce,válečky, stříkací pistole, atd.). Na čištění nepoužívejte plastové nádoby.

Odstíny

transparentní

Velikosti:

  • 0,7 l
  • 2 l

Použití

  • interiér i exteriér

Výrobci