Internetová stránka pro zvýšení uživatelského komfortu používá  cookies.  Potvrzením a používáním těchto stránek dáváte svůj souhlas s jejich použitím.

zavřít

Kategorie

PNZ Venkovní olej (PNZ - AUSSENÖL) 10 L - DUB - OLIVA Zobrazit v plné velikosti

PNZ Venkovní olej (PNZ - AUSSENÖL) 10 L - DUB - OLIVA

Je vyráběn dle staletých receptur a používá se především v exteriéru

Více informací

  • DUB - OLIVA

Dostupnost: Skladem poslední 1 ks

5 299Kč s DPH

Výprodej Výprodej!

PNZ Venkovní olej (PNZ - AUSSENÖL) 10 L - DUB - OLIVA <div class="page-title category-title"> <h1>PNZ Venkovní olej na dřevo</h1> </div> <p class="category-image"><img title="PNZ Venkovní olej na dřevo" src="http://www.pnz.cz/media/catalog/category/Aussen-ol_maly_1.JPG" alt="PNZ Venkovní olej na dřevo" /></p> <h2>PNZ Venkovní olej na dřevo</h2> <h3>Je vyráběn dle staletých receptur a používá se především v exteriéru. PNZ Venkovní olej netvoří na povrchu souvislý film, ale usazuje se pevně v kapilárách a poskytuje tak dřevu přírodní ochranu, odolnou povětrnostním vlivům, vodě a UV záření. Zabraňuje bobtnání, vysychání a praskání dřeva.</h3> <p><strong>Použití: </strong>ochrana a zušlechtění domácích i exotických dřevin. Na obklady, okna, výlohy, dveře, zahradní stavby, garážová vrata, zahradní nábytek, balkóny, ploty, hračky apod.</p> <p> </p> <p><strong>Zpracování:</strong> štětcem, válečkem, stříkáním.</p> <p> </p> <p><strong>Spotřeba: </strong>1 litr na cca 15 m2 při prvním nátěru v závislosti na druhu dřeva a jeho povrchu.</p> <p> </p> <p><strong>Čištění:</strong> znečištěné pomůcky umýt mýdlovou vodou nebo speciálním PNZ ředidlem.</p> <p> </p> <p><strong>Barvy: </strong> natur , opálově bílá, modřín, třešeň/kaštan, limba/pinie, dub/oliva, palisander, wenge, patina grau.</p> <p> </p> <p><strong>Balení:</strong> 0,75 l, 2,5 l, 10 l, 30 l a větší.</p>
4 379Kč

PNZ Venkovní olej na dřevo

PNZ Venkovní olej na dřevo

PNZ Venkovní olej na dřevo

Je vyráběn dle staletých receptur a používá se především v exteriéru. PNZ Venkovní olej netvoří na povrchu souvislý film, ale usazuje se pevně v kapilárách a poskytuje tak dřevu přírodní ochranu, odolnou povětrnostním vlivům, vodě a UV záření. Zabraňuje bobtnání, vysychání a praskání dřeva.

Použití: ochrana a zušlechtění domácích i exotických dřevin. Na obklady, okna, výlohy, dveře, zahradní stavby, garážová vrata, zahradní nábytek, balkóny, ploty, hračky apod.

 

Zpracování: štětcem, válečkem, stříkáním.

 

Spotřeba: 1 litr na cca 15 m2 při prvním nátěru v závislosti na druhu dřeva a jeho povrchu.

 

Čištění: znečištěné pomůcky umýt mýdlovou vodou nebo speciálním PNZ ředidlem.

 

Barvy: natur , opálově bílá, modřín, třešeň/kaštan, limba/pinie, dub/oliva, palisander, wenge, patina grau.

 

Balení: 0,75 l, 2,5 l, 10 l, 30 l a větší.

Výrobci