Internetová stránka pro zvýšení uživatelského komfortu používá  cookies.  Potvrzením a používáním těchto stránek dáváte svůj souhlas s jejich použitím.

zavřít

Kategorie

Detastop koncentrát 1 L Zobrazit v plné velikosti

Detastop koncentrát 1 L

Koncentrovaný Detastop. Vysoce účinný protiplísňový, antibakteriální a algicidní přípravek určený pro likvidaci plísní, řas, mechů a lišejníků. DETASTOP KONCENTRÁT má likvidační a preventivní účinky

Více informací

Dostupnost: do 2 dnů

399Kč s DPH

Detastop koncentrát 1 L <table border="0"> <tbody> <tr valign="top"> <td style="text-align: left;"> <p>Koncentrovaný Detastop. Vysoce účinný protiplísňový, antibakteriální a algicidní přípravek určený pro likvidaci plísní, řas, mechů a lišejníků. DETASTOP KONCENTRÁT má likvidační a preventivní účinky. Působí hloubkově a dlouhodobě. <strong>Neobsahuje anorganicky vázaný chlór, který způsobuje nežádoucí zasolování a následně další zvyšování vlhkosti podkladu.</strong> Nemá bělící účinky a je bez zápachu. Neslouží jako přísada do malířských nátěrových hmot, omítek a stavebních materiálů.</p> </td> </tr> <tr valign="top"> <td id="r"><strong>POUŽITÍ</strong></td> <td>Vnitřní i venkovní použití.<br />Bytové a nebytové prostory, průmyslové provozy, veřejné budovy. Místa s extrémními podmínkami (prádelny, koupelny, sklepy, vývařovny apod.) <br />Ochrana omítek, zdiva, betonu, kamene, dřeva a dalších materiálů. Účinný proti řasám, mechům a lišejníkům na pískovci, betonové dlažbě, náhrobních kamenech a střešních krytinách. <br />Lze jej použít jako efektivní antibakteriální mycí prostředek na kontaminované povrchy. <br />K následnému ošetření zdiva a omítek v interiéru doporučujeme použít biocidní malířský nátěr DETAKRYL PROTIPLÍSŇOVÝ. <br /><br /><span style="color: #0000ff; font-size: 10pt;">Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu.</span></td> </tr> <tr> <td id="r"><strong>SPOTŘEBA</strong></td> <td>1 l koncentrátu na 100 – 200 m<sup>2</sup><br />(po naředění na doporučenou koncentraci)  <br /><strong>Ekonomicky výhodné balení určené pro větší plochy.</strong><br />Spotřeba je ovlivněna savostí podkladu a stupněm napadení.</td> </tr> <tr> <td id="r"><strong>ŘEDIDLO</strong></td> <td>voda (<strong>1</strong>díl koncentrátu <strong>:19</strong> dílů vody)</td> </tr> <tr> <td id="r"><strong>BALENÍ</strong></td> <td style="text-align: left;">1 l</td> </tr> </tbody> </table>
330Kč

Koncentrovaný Detastop. Vysoce účinný protiplísňový, antibakteriální a algicidní přípravek určený pro likvidaci plísní, řas, mechů a lišejníků. DETASTOP KONCENTRÁT má likvidační a preventivní účinky. Působí hloubkově a dlouhodobě. Neobsahuje anorganicky vázaný chlór, který způsobuje nežádoucí zasolování a následně další zvyšování vlhkosti podkladu. Nemá bělící účinky a je bez zápachu. Neslouží jako přísada do malířských nátěrových hmot, omítek a stavebních materiálů.

POUŽITÍVnitřní i venkovní použití.
Bytové a nebytové prostory, průmyslové provozy, veřejné budovy. Místa s extrémními podmínkami (prádelny, koupelny, sklepy, vývařovny apod.)
Ochrana omítek, zdiva, betonu, kamene, dřeva a dalších materiálů. Účinný proti řasám, mechům a lišejníkům na pískovci, betonové dlažbě, náhrobních kamenech a střešních krytinách.
Lze jej použít jako efektivní antibakteriální mycí prostředek na kontaminované povrchy.
K následnému ošetření zdiva a omítek v interiéru doporučujeme použít biocidní malířský nátěr DETAKRYL PROTIPLÍSŇOVÝ.

Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu.
SPOTŘEBA1 l koncentrátu na 100 – 200 m2
(po naředění na doporučenou koncentraci) 
Ekonomicky výhodné balení určené pro větší plochy.
Spotřeba je ovlivněna savostí podkladu a stupněm napadení.
ŘEDIDLOvoda (1díl koncentrátu :19 dílů vody)
BALENÍ1 l

Výrobci