Internetová stránka pro zvýšení uživatelského komfortu používá  cookies.  Potvrzením a používáním těchto stránek dáváte svůj souhlas s jejich použitím.

zavřít

Kategorie

Detastop  spray 500 ml Zobrazit v plné velikosti

Detastop spray 500 ml

Protiplísňový, antibakteriální a algicidní přípravek určený k hloubkové likvidaci plísní, řas, mechů i lišejníků

Více informací

  • 500 G SPRAY
  • 900 G

Dostupnost: skladem

125Kč s DPH

Detastop spray 500 ml <h2 class="contentheading clearfix">Detastop</h2> <table style="width: 508px;" border="0"> <tbody style="text-align: left;"> <tr style="text-align: left;"> <td style="text-align: left;" rowspan="3"><img src="http://detecha.cz/images/stories/menu_img/detastop_large.jpg" alt="detastop large" width="403" height="324" /></td> <td style="text-align: left;" valign="top"> <p><img src="http://detecha.cz/images/stories/vyrobky/detastop/mokrystrop.jpg" alt="mokrystrop" width="120" height="104" border="0" /></p> <p><img src="http://detecha.cz/images/stories/vyrobky/detastop/plisen.jpg" alt="plisen" width="120" height="105" border="0" /></p> </td> </tr> <tr style="text-align: left;"> <td style="text-align: left;"> </td> </tr> <tr style="text-align: left;"> <td style="text-align: left;"> </td> </tr> <tr style="text-align: left;"> <td style="text-align: center;"><span style="color: #339966;">DETECHA</span> <strong>DETASTOP® <br /></strong></td> <td style="text-align: left;"> </td> </tr> </tbody> </table> <table style="width: 537px;" border="0"> <tbody> <tr valign="top"> <td id="r"><strong>VLASTNOSTI</strong></td> <td style="text-align: left;"> <p>Protiplísňový, antibakteriální a algicidní přípravek určený k hloubkové likvidaci plísní, řas, mechů i lišejníků. Působí hloubkově a má jak likvidační, tak i preventivní účinky. <strong>Neobsahuje anorganicky vázaný chlór, který způsobuje nežádoucí zasolování a následně další zvyšování vlhkosti podkladu.</strong> Je bez zápachu a nemá bělící účinky.</p> </td> </tr> <tr valign="top"> <td id="r"><strong>POUŽITÍ</strong></td> <td> <p>Sanační a preventivní ochrana omítek, zdiva, betonu, kamene, dřeva, dřevotřískových desek a dalších materiálů v interiéru i exteriéru. Může být používán jako efektivní mycí prostředek v extrémně vlhkém prostředí v koupelnách, vývařovnách, sklepech, prádelnách. Účinný také proti mechům, lišejníkům a řasám na pískovci, betonové dlažbě, náhrobním kameni.</p> <p><span style="color: #0000ff;">Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu. </span></p> </td> </tr> <tr> <td id="r"><strong>SPOTŘEBA</strong></td> <td>1 kg na 5 - 10 m<sup>2</sup></td> </tr> <tr> <td id="r"><strong>ŘEDIDLO</strong></td> <td>neředí se</td> </tr> <tr> <td id="r"><strong>BALENÍ</strong></td> <td style="text-align: left;">0,5 kg • 0,9 kg • 5 kg</td> </tr> <tr> <td id="r"><strong>ODSTÍN<br /></strong><strong> </strong></td> <td> <p><img src="http://detecha.cz/images/stories/vyrobky/detastop/vzornik.jpg" alt="vzornik" width="69" height="82" border="0" /></p> </td> </tr> </tbody> </table>
103Kč

Detastop

detastop large

mokrystrop

plisen

 
 
DETECHA DETASTOP®
 
VLASTNOSTI

Protiplísňový, antibakteriální a algicidní přípravek určený k hloubkové likvidaci plísní, řas, mechů i lišejníků. Působí hloubkově a má jak likvidační, tak i preventivní účinky. Neobsahuje anorganicky vázaný chlór, který způsobuje nežádoucí zasolování a následně další zvyšování vlhkosti podkladu. Je bez zápachu a nemá bělící účinky.

POUŽITÍ

Sanační a preventivní ochrana omítek, zdiva, betonu, kamene, dřeva, dřevotřískových desek a dalších materiálů v interiéru i exteriéru. Může být používán jako efektivní mycí prostředek v extrémně vlhkém prostředí v koupelnách, vývařovnách, sklepech, prádelnách. Účinný také proti mechům, lišejníkům a řasám na pískovci, betonové dlažbě, náhrobním kameni.

Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu.

SPOTŘEBA1 kg na 5 - 10 m2
ŘEDIDLOneředí se
BALENÍ0,5 kg • 0,9 kg • 5 kg
ODSTÍN

vzornik

Výrobci