Internetová stránka pro zvýšení uživatelského komfortu používá  cookies.  Potvrzením a používáním těchto stránek dáváte svůj souhlas s jejich použitím.

zavřít

Kategorie

Flamgard bílý 1 kg Zobrazit v plné velikosti

Flamgard bílý 10 kg

Zpěnitelný protipožární nátěr na ochranu dřevěných konstrukcí v interiéru

Více informací

Dostupnost: do 2-3 dnů

2 899Kč s DPH

Flamgard bílý 10 kg <h2>Flamgard</h2> <p><span><span><span>Pozor!!! Podrobně zpracujeme technickou a cenovou nabídku pro přípravu projektu k aplikaci protipožárních nátěrů na dřevěné konstrukce.</span></span></span></p> <p><span><span>Zpěnitelný protipožární nátěr na ochranu dřevěných konstrukcí v interiéru. </span></span>Přípravek působením ohně nebo sálavého tepla <span>vytváří na povrchu silnou, nehořlavou, tepelně izolující vrstvu</span>, která způsobí určitou časovou prodlevu spolehlivě chránící materiál.</p> <p><span>Použití:</span> <span>Flamgard</span> je určen pro navýšení požární odolnosti dřevěných konstrukcí.</p> <p><span>Návod k použití:</span> <span>Flamgard</span> se nanáší na očištěné dřevo štětcem nebo válečkem v neředěném stavu. Při aplikaci musí být dodržen aplikační návod.<br /><br /><span>Údržba a čištění: </span>Konstrukce chráněná protipožárním nátěrem Flamgard nesmí přijít do kontaktu s vodou ani jinými čistícími prostředky. Povoleno je pouze suché čištění (prachovka, vysavač).</p> <p><span>Vydatnost:</span> nutný nános 500 g/m<span>2</span></p> <p><span>Složení:</span> Bílá suspenze na bázi amonných fosfátů s přídavkem zpěňujících přísad, retardérů hoření a polymerů. Přípravek lze barevně tónovat.</p> <p> </p> <p><span>Životnost nátěru:</span> Dle zkoušek akreditované zkušebny VVÚD Březnice minimálně 15 let.</p>
2 396Kč

Flamgard

Pozor!!! Podrobně zpracujeme technickou a cenovou nabídku pro přípravu projektu k aplikaci protipožárních nátěrů na dřevěné konstrukce.

Zpěnitelný protipožární nátěr na ochranu dřevěných konstrukcí v interiéru. Přípravek působením ohně nebo sálavého tepla vytváří na povrchu silnou, nehořlavou, tepelně izolující vrstvu, která způsobí určitou časovou prodlevu spolehlivě chránící materiál.

Použití: Flamgard je určen pro navýšení požární odolnosti dřevěných konstrukcí.

Návod k použití: Flamgard se nanáší na očištěné dřevo štětcem nebo válečkem v neředěném stavu. Při aplikaci musí být dodržen aplikační návod.

Údržba a čištění: Konstrukce chráněná protipožárním nátěrem Flamgard nesmí přijít do kontaktu s vodou ani jinými čistícími prostředky. Povoleno je pouze suché čištění (prachovka, vysavač).

Vydatnost: nutný nános 500 g/m2

Složení: Bílá suspenze na bázi amonných fosfátů s přídavkem zpěňujících přísad, retardérů hoření a polymerů. Přípravek lze barevně tónovat.

 

Životnost nátěru: Dle zkoušek akreditované zkušebny VVÚD Březnice minimálně 15 let.

Výrobci