Internetová stránka pro zvýšení uživatelského komfortu používá  cookies.  Potvrzením a používáním těchto stránek dáváte svůj souhlas s jejich použitím.

zavřít

Kategorie

Lutex Moat 9,6 KG - Modifikovaný asfaltový tmel Zobrazit v plné velikosti

Lutex Moat 9,6 KG - Modifikovaný asfaltový tmel

Lutex Moat : Modifikovaný asfaltový tmel

Více informací

Dostupnost: Skladem

749Kč s DPH

Lutex Moat 9,6 KG - Modifikovaný asfaltový tmel <h3>Lutex Moat : Modifikovaný asfaltový tmel.</h3> <p><br />Použití: k opravám, výspravkám hydroizolací a k lepení tepelně izolačních materiálů na bázi minerální vlny. Při lepení polystyrenu nutno počkat na odpaření rozpouštědla. Dále se dá použít k opravě detailů a defektních míst střešní krytiny (střešní vpustě, přechod z vodorovné na svislou plochu, u atik apod.). Při použití tmelu a výztužné vložky lze opravovat střechy, ale i vytvářet bezešvé povlakové krytiny. Dá se také použít jako provizorní hydroizolační vrstva (např. zimní zastřešení). Ta poté může sloužit jako dobrý podklad pro natavení či nalepení dalších hydroizolačních vrstev.<br /><br />Průměrná spotřeba asfaltových tmelů je na 1 nátěr 0,8 kg/m2:<br /><br />– pro obnovovací vrstvu střešních krytin min. 2 nátěry;<br /><br />– pro hydroizolační vrstvu s výztužnou vložkou 5 – 6 nátěrů;<br /><br />– pro provizorní hydroizolační vrstvu (např. zimní zastřešení) min. 2 kg/m2;<br /><br />– pro lepení tepelně izolačních materiálů 1 – 1,5 kg/m2.<br /><br />Zpracování: probíhá za studena. Výrobek se nanáší a roztírá buď stěrkou nebo pokrývačským kartáčem. Před použitím je třeba tmel v obalech řádně promíchat. V případě potřeby lze upravit konzistenci pomoci lakového benzinu (S6006). Izolační práce nelze vykonávat za deštivého počasí, na vlhké podklady a za mrazu.</p> <div class="detailParam-t">Technická specifikace / parametry</div> <div><span>Hmotnost::</span><strong> 9,6 kg</strong></div>
619Kč

Lutex Moat : Modifikovaný asfaltový tmel.


Použití: k opravám, výspravkám hydroizolací a k lepení tepelně izolačních materiálů na bázi minerální vlny. Při lepení polystyrenu nutno počkat na odpaření rozpouštědla. Dále se dá použít k opravě detailů a defektních míst střešní krytiny (střešní vpustě, přechod z vodorovné na svislou plochu, u atik apod.). Při použití tmelu a výztužné vložky lze opravovat střechy, ale i vytvářet bezešvé povlakové krytiny. Dá se také použít jako provizorní hydroizolační vrstva (např. zimní zastřešení). Ta poté může sloužit jako dobrý podklad pro natavení či nalepení dalších hydroizolačních vrstev.

Průměrná spotřeba asfaltových tmelů je na 1 nátěr 0,8 kg/m2:

– pro obnovovací vrstvu střešních krytin min. 2 nátěry;

– pro hydroizolační vrstvu s výztužnou vložkou 5 – 6 nátěrů;

– pro provizorní hydroizolační vrstvu (např. zimní zastřešení) min. 2 kg/m2;

– pro lepení tepelně izolačních materiálů 1 – 1,5 kg/m2.

Zpracování: probíhá za studena. Výrobek se nanáší a roztírá buď stěrkou nebo pokrývačským kartáčem. Před použitím je třeba tmel v obalech řádně promíchat. V případě potřeby lze upravit konzistenci pomoci lakového benzinu (S6006). Izolační práce nelze vykonávat za deštivého počasí, na vlhké podklady a za mrazu.

Technická specifikace / parametry
Hmotnost:: 9,6 kg

Výrobci