Internetová stránka pro zvýšení uživatelského komfortu používá  cookies.  Potvrzením a používáním těchto stránek dáváte svůj souhlas s jejich použitím.

zavřít

Kategorie

Lignofix E-Profi 10 KG Zobrazit v plné velikosti

Lignofix E-Profi 10 KG

Přípravek určený k preventivní povrchové ochraně dřeva v interiérech a exteriérech proti dřevokazným houbám, plísním a dřevokaznému hmyzu

Více informací

  • BEZBARVÝ
  • ZELENÝ
  • HNĚDÝ

Dostupnost: Skladem

1 999Kč s DPH

Lignofix E-Profi 10 KG <h2>Lignofix E-Profi</h2> <p>Přípravek určený <span style="text-decoration: underline;">k preventivní povrchové ochraně dřeva</span> v interiérech a exteriérech proti dřevokazným houbám, plísním a dřevokaznému hmyzu. Má prodlouženou dobou preventivní ochrany proti dřevokaznému hmyzu (<strong>červotoč, tesařík</strong>).</p> <p><strong>Typové označení:</strong> F<sub>B</sub>, P, I<sub>P</sub>, 1, 2, 3, SP</p> <p><strong>Použití: </strong><em>Lignofix E-Profi</em> je ideální pro novostavby, půdní vestavby a je velmi vhodný k aplikaci máčením v máčecích vanách výrobců střešních konstrukcí.</p> <p><strong>Návod k použití:</strong> <em>Lignofix E-Profi </em>se používá naředěný 1:9 vodou. Aplikuje se na očištěné zbytků kůry zbavené dřevo a to nátěrem, máčením nebo stříkáním. Velmi vhodný je v barevné modifikaci color pro máčecí vany výrobců střešních konstrukcí - příjem požadovaných 20 g/m<sup>2</sup> za 30-60 minut (dle vlhkosti dřeva).</p> <p><em><span style="font-family: Arial; font-size: small;">Pozor! V případě použití bezbarvé modifikace přípravku na pohledové dřevo v interiéru (palubky, obložení, podlahy, přiznané trámy apod.) může dojít k zažloutnutí<strong> </strong>dřeva, nutno vyzkoušet na skrytém místě a dodržet ředění 1:9.</span></em></p> <p><strong>Koncentrace aplikačních roztoků </strong>(ředění vodou): * <strong>ochrana dřeva</strong> <strong>* </strong>interiér (1:9) - nátěr, postřik - doporučený počet ošetření 1-2x dle povchu dřeva (hrubě opracované 1x, hladce 2x) *<strong><em> </em></strong>exteriér (1:9)<strong><em> </em></strong>- nátěr, postřik - doporučený počet ošetření<strong> </strong>2-4x.<br />Ochrana dřeva v exteriéru musí být překryta vhodným nátěrem zabraňujícím tvorbě trhlin.</p> <p><strong>Vydatnost: </strong> 1 kg koncentrátu přípravku  (ředěného 1 : 9 vodou) na 30 - 50 m<sup>2  </sup> plochy dřeva.</p> <p><strong>Složení: </strong>obsahuje kvarterní amoniovou sůl, kyselinu boritou a regulátor růstu hmyzu, dále pak látky pomocné, umožňující pronikání účinných látek do hloubky dřeva.</p> <p><strong>Záruční lhůta:</strong> 3 roky od data výroby.</p> <p><strong>Životnost ochrany:</strong> v interiéru až po dobu životnosti stavby, v exteriéru kontrola po 10 letech.</p> <p><span style="text-decoration: underline;"><strong>Doporučení</strong>: pro zachování dlouhodobé ochrany doporučujeme zakrýt ošetřený krov (fólií, krytinou) co nejdříve po aplikaci přípravku.<br /></span><strong>Aplikaci přípravku doporučujeme při teplotě nejméně 5 <span style="font-size: xx-small;">°</span>C.</strong></p>
1 652Kč

Lignofix E-Profi

Přípravek určený k preventivní povrchové ochraně dřeva v interiérech a exteriérech proti dřevokazným houbám, plísním a dřevokaznému hmyzu. Má prodlouženou dobou preventivní ochrany proti dřevokaznému hmyzu (červotoč, tesařík).

Typové označení: FB, P, IP, 1, 2, 3, SP

Použití: Lignofix E-Profi je ideální pro novostavby, půdní vestavby a je velmi vhodný k aplikaci máčením v máčecích vanách výrobců střešních konstrukcí.

Návod k použití: Lignofix E-Profi se používá naředěný 1:9 vodou. Aplikuje se na očištěné zbytků kůry zbavené dřevo a to nátěrem, máčením nebo stříkáním. Velmi vhodný je v barevné modifikaci color pro máčecí vany výrobců střešních konstrukcí - příjem požadovaných 20 g/m2 za 30-60 minut (dle vlhkosti dřeva).

Pozor! V případě použití bezbarvé modifikace přípravku na pohledové dřevo v interiéru (palubky, obložení, podlahy, přiznané trámy apod.) může dojít k zažloutnutí dřeva, nutno vyzkoušet na skrytém místě a dodržet ředění 1:9.

Koncentrace aplikačních roztoků (ředění vodou): * ochrana dřeva * interiér (1:9) - nátěr, postřik - doporučený počet ošetření 1-2x dle povchu dřeva (hrubě opracované 1x, hladce 2x) * exteriér (1:9) - nátěr, postřik - doporučený počet ošetření 2-4x.
Ochrana dřeva v exteriéru musí být překryta vhodným nátěrem zabraňujícím tvorbě trhlin.

Vydatnost:  1 kg koncentrátu přípravku  (ředěného 1 : 9 vodou) na 30 - 50 m2   plochy dřeva.

Složení: obsahuje kvarterní amoniovou sůl, kyselinu boritou a regulátor růstu hmyzu, dále pak látky pomocné, umožňující pronikání účinných látek do hloubky dřeva.

Záruční lhůta: 3 roky od data výroby.

Životnost ochrany: v interiéru až po dobu životnosti stavby, v exteriéru kontrola po 10 letech.

Doporučení: pro zachování dlouhodobé ochrany doporučujeme zakrýt ošetřený krov (fólií, krytinou) co nejdříve po aplikaci přípravku.
Aplikaci přípravku doporučujeme při teplotě nejméně 5 °C.

Výrobci