Internetová stránka pro zvýšení uživatelského komfortu používá  cookies.  Potvrzením a používáním těchto stránek dáváte svůj souhlas s jejich použitím.

zavřít

Kategorie

Laguna flokul ultra - zajišťuje průzračně čistou vodu Zobrazit v plné velikosti

Laguna flokul ultra - zajišťuje průzračně čistou vodu

Přípravek zajišťuje průzračně čistou vodu

Více informací

  • 500 ML
  • 1 L

Dostupnost: Skladem

78Kč s DPH

Laguna flokul ultra - zajišťuje průzračně čistou vodu <h2 style="text-align: center;">Laguna flokul ultra</h2> <p>Přípravek <span style="text-decoration: underline;">zajišťuje průzračně čistou vodu</span>.</p> <p><strong>Použití:</strong> Do vody jsou zanášeny nebo jsou přítomny mikroskopické (koloidní) nečistoty, které zhoršují hygienickou kvalitu vody a její průzračný vzhled. Částice obalují bakterie a viry a ty lépe vzdorují dezinfekci. Flokulací (převedením nečistot do separovatelné podoby) se z vody za pomoci sedimentace a filtrace odstraňují uvedené koloidní částice a tím dochází k vyčeření bazénové vody.</p> <p><strong>Návod k použití:</strong> Přípravek se používá preventivně, aby nedošlo k zakalení vody nebo k odstranění již vzniklých nečistot. Po vytvoření větších shluků lze je odfiltrovat nebo odsát ode dna bazénu.</p> <p><strong>Vydatnost:</strong> Při zakalení vody: 3 - 6 ml/m<sup>3</sup> vody.</p> <p><strong>Složení:</strong> Obsahuje předpolymerovaný chlorid hlinitý, který zaručuje rychlý účinek.</p>
64Kč

Laguna flokul ultra

Přípravek zajišťuje průzračně čistou vodu.

Použití: Do vody jsou zanášeny nebo jsou přítomny mikroskopické (koloidní) nečistoty, které zhoršují hygienickou kvalitu vody a její průzračný vzhled. Částice obalují bakterie a viry a ty lépe vzdorují dezinfekci. Flokulací (převedením nečistot do separovatelné podoby) se z vody za pomoci sedimentace a filtrace odstraňují uvedené koloidní částice a tím dochází k vyčeření bazénové vody.

Návod k použití: Přípravek se používá preventivně, aby nedošlo k zakalení vody nebo k odstranění již vzniklých nečistot. Po vytvoření větších shluků lze je odfiltrovat nebo odsát ode dna bazénu.

Vydatnost: Při zakalení vody: 3 - 6 ml/m3 vody.

Složení: Obsahuje předpolymerovaný chlorid hlinitý, který zaručuje rychlý účinek.

Výrobci