Internetová stránka pro zvýšení uživatelského komfortu používá  cookies.  Potvrzením a používáním těchto stránek dáváte svůj souhlas s jejich použitím.

zavřít

Kategorie

WD-40 Univerzální mazivo 450 ml Zobrazit v plné velikosti

WD-40 Univerzální mazivo 450 ml

Aerosolové mazivo, které má lepší vlastnosti než běžná lehká maziva

Více informací

Dostupnost: Skladem

198Kč s DPH

WD-40 Univerzální mazivo 450 ml <p>Aerosolové mazivo, které má lepší vlastnosti než běžná lehká maziva</p> <p>WD-40 je jedinečný produkt, který v sobě zahrnuje několik vlastností lepších než mají běžná lehká maziva, penetrační oleje, antikorozní přípravky, přípravky na vytěsnění vlhkosti, čištění kovů, silikonové spreje a řadu dalších.</p> <ul> <li>Tisícero použití se dá aplikovat jak v průmyslu tak domácnosti, při sportu, na zahradě a dalších činnostech.</li> <li>Úspěch WD-40 je založen na jedné jednoduché vlastnosti - má velmi vysokou povrchovou přilnavost ke kovům a je silně vodoodpudivý.</li> <li>Na kovu utváří ochranný, proti vlhkosti odolný a elektricky nevodivý povlak.</li> <li>Právě vysoká přilnavost ke kovům umožňuje 5 hlavních charakteristik - maže, chrání proti korozi, vytěsňuje vodu, čistí a povoluje efektivněji než jiná univerzální maziva.</li> </ul> <p>WD-40 byl vyvinut v USA v roce 1953 jako prostředek pro antikorozní ochranu kosmických raket Atlas, pro své vlastnosti byl ale o pár let později odtajněn a uveden do komerční výroby. Přípravek byl používán také ve válce ve Vietnamu k ošetřování zbraní v tamních vlhkých podmínkách.</p> <p>Balení je ve spreji s jemným rozprašováním.</p>
164Kč

Aerosolové mazivo, které má lepší vlastnosti než běžná lehká maziva

WD-40 je jedinečný produkt, který v sobě zahrnuje několik vlastností lepších než mají běžná lehká maziva, penetrační oleje, antikorozní přípravky, přípravky na vytěsnění vlhkosti, čištění kovů, silikonové spreje a řadu dalších.

  • Tisícero použití se dá aplikovat jak v průmyslu tak domácnosti, při sportu, na zahradě a dalších činnostech.
  • Úspěch WD-40 je založen na jedné jednoduché vlastnosti - má velmi vysokou povrchovou přilnavost ke kovům a je silně vodoodpudivý.
  • Na kovu utváří ochranný, proti vlhkosti odolný a elektricky nevodivý povlak.
  • Právě vysoká přilnavost ke kovům umožňuje 5 hlavních charakteristik - maže, chrání proti korozi, vytěsňuje vodu, čistí a povoluje efektivněji než jiná univerzální maziva.

WD-40 byl vyvinut v USA v roce 1953 jako prostředek pro antikorozní ochranu kosmických raket Atlas, pro své vlastnosti byl ale o pár let později odtajněn a uveden do komerční výroby. Přípravek byl používán také ve válce ve Vietnamu k ošetřování zbraní v tamních vlhkých podmínkách.

Balení je ve spreji s jemným rozprašováním.

Výrobci