Internetová stránka pro zvýšení uživatelského komfortu používá  cookies.  Potvrzením a používáním těchto stránek dáváte svůj souhlas s jejich použitím.

zavřít

Kategorie

ROKO Rokounimal Plus Zobrazit v plné velikosti

ROKO Rokounimal Plus

Rokounimal PLUS je tradiční levný malířský nátěr s dobrou krycí schopností a se zvýšenou bělostí až 93%. Snadno se zpracovává. Díky optimálnímu obsahu akrylátové disperze nepraská a neodlupuje se. Má velmi dobrou paropropustnost.


Více informací

  • 4 KG
  • 8 KG
  • 15 KG
  • 40 KG

Dostupnost: Skladem

103Kč s DPH

ROKO Rokounimal Plus <h1>Rokounimal Plus</h1> <p><strong id="produktPerex">Rokounimal PLUS je tradiční levný malířský nátěr s dobrou krycí schopností a se zvýšenou bělostí až 93%. Snadno se zpracovává. Díky optimálnímu obsahu akrylátové disperze nepraská a neodlupuje se. Má velmi dobrou paropropustnost.</strong></p> <p> </p> <div><strong>Charakteristika:</strong></div> <div>Malířský vodouředitelný nátěr na bázi akrylátové disperze s obsahem plniv, aditiv, fungicidních látek, derivátu celulózy a titanové běloby.</div> <div><strong> </strong></div> <div><strong>Použití:</strong></div> <div>Doporučuje se k nátěrům méně exponovaných prostor -chodby, výrobní a prodejní prostory, obývací prostory, sklepy, sklady, garáže apod.<br /> Je vhodný k nátěrům sádrokartonu, starých i nových omítek, betonu, i na staré ulpívající nátěry, dřevotřísku a dřevovláknité desky.</div> <div> </div> <div><strong>Příklad nátěrového postupu:</strong></div> <div>Podklad musí být čistý, suchý a bezprašný. Silně zašpiněný podklad řádně seškrábat. Plísní napadené zdivo ošetřit např. Fungisanem. Nové omítky - vápenocementové a cementové je nutno nechat dobře vyzrát po dobu min. 3 týdnů (dle počasí).</div> <div> </div> <div><strong>Penetrační nátěr:<br /> </strong>Je nutné provádět pro zpevnění starých sprašujících omítek, pro zaplnění savých podkladů, a pro zvýšení přilnavosti na starých nátěrech.</div> <div><br /> <strong>Aplikujte:</strong><br /> a)1x penetrační prostředek ROKOLATEX PLUS ředit v poměru 4 díly vody a 1 díl ROKOLATEX PLUS.<br /> b)U méně problémových podkladů lze použít 1 x Rokounimal Plus ředěný v poměru 1 díl barvy a 2 až 3 díly vody.</div> <p><strong>Základní nátěr:</strong><br /> 1x Rokounimal Plus zředěný až cca 10- 20% vody</p> <p><strong>Krycí nátěr:</strong><br /> Se provádí pouze tam, kde po penetračním a základním nátěru není dosaženo požadované kryvosti. 1x Rokounimal plus zředěný cca 5 % vody.</p> <div><strong>Balení: </strong></div> <div>4 KG, 8 kg, 15 kg a 40 kg</div>
85Kč

Rokounimal Plus

Rokounimal PLUS je tradiční levný malířský nátěr s dobrou krycí schopností a se zvýšenou bělostí až 93%. Snadno se zpracovává. Díky optimálnímu obsahu akrylátové disperze nepraská a neodlupuje se. Má velmi dobrou paropropustnost.

 

Charakteristika:
Malířský vodouředitelný nátěr na bázi akrylátové disperze s obsahem plniv, aditiv, fungicidních látek, derivátu celulózy a titanové běloby.
 
Použití:
Doporučuje se k nátěrům méně exponovaných prostor -chodby, výrobní a prodejní prostory, obývací prostory, sklepy, sklady, garáže apod.
Je vhodný k nátěrům sádrokartonu, starých i nových omítek, betonu, i na staré ulpívající nátěry, dřevotřísku a dřevovláknité desky.
 
Příklad nátěrového postupu:
Podklad musí být čistý, suchý a bezprašný. Silně zašpiněný podklad řádně seškrábat. Plísní napadené zdivo ošetřit např. Fungisanem. Nové omítky - vápenocementové a cementové je nutno nechat dobře vyzrát po dobu min. 3 týdnů (dle počasí).
 
Penetrační nátěr:
Je nutné provádět pro zpevnění starých sprašujících omítek, pro zaplnění savých podkladů, a pro zvýšení přilnavosti na starých nátěrech.

Aplikujte:
a)1x penetrační prostředek ROKOLATEX PLUS ředit v poměru 4 díly vody a 1 díl ROKOLATEX PLUS.
b)U méně problémových podkladů lze použít 1 x Rokounimal Plus ředěný v poměru 1 díl barvy a 2 až 3 díly vody.

Základní nátěr:
1x Rokounimal Plus zředěný až cca 10- 20% vody

Krycí nátěr:
Se provádí pouze tam, kde po penetračním a základním nátěru není dosaženo požadované kryvosti. 1x Rokounimal plus zředěný cca 5 % vody.

Balení:
4 KG, 8 kg, 15 kg a 40 kg

Výrobci