Internetová stránka pro zvýšení uživatelského komfortu používá  cookies.  Potvrzením a používáním těchto stránek dáváte svůj souhlas s jejich použitím.

zavřít

Kategorie

INHICOR T - do radiatorů 1.0 L ( INHIKOR ) Zobrazit v plné velikosti

INHICOR T - do radiatorů 1.0 L ( INHIKOR )

Přípravek k ochraně ústředního topení před úsadami a vnitřní korozí.

Více informací

Dostupnost: Skladem

145Kč s DPH

INHICOR T - do radiatorů 1.0 L ( INHIKOR ) <p class="pozn">Přípravek k ochraně ústředního topení před úsadami a vnitřní korozí.</p> <div class="cms-text"> <p>Inhikor T je nepěnivá protikorozní a protiúsadová přísada určená k ochraně vnitřních povrchů teplovodních topných systémů (potrubních rozvodů, těles a armatur ústředního topení). Inhicor T se používá pro ochranu systémů vyrobených z oceli, mosazi, hliníku a mědi. Běžně používaná těsnění (konopí, teflon, klingerit, guma) <strong>nejsou vodou upravenou přípravkem Inhicor T rozrušována</strong>.</p> <p>1 litr Inhicoru T je určen pro úpravu 100 litrů pitné vody v systému. V případě velmi tvrdé vody je třeba dávkovat 1 litr Inhikoru T do 50 litrů vody v systému. Po třech letech provozu a pak každoročně je nutno z nejnižšího místa systému odpustit případné kaly cca 5 l roztoku a systém doplnit vodou. Po promíchání vody cirkulací v systému změřit pH roztoku. V případě, že pH roztoku bude menší než 9, nutno doplnit do systému Inhicor T v množství min. 100ml/100 l roztoku tak, aby výsledné pH roztoku se pohybovalo v rozmezí hodnot 9-10.</p> </div>
120Kč

Přípravek k ochraně ústředního topení před úsadami a vnitřní korozí.

Inhikor T je nepěnivá protikorozní a protiúsadová přísada určená k ochraně vnitřních povrchů teplovodních topných systémů (potrubních rozvodů, těles a armatur ústředního topení). Inhicor T se používá pro ochranu systémů vyrobených z oceli, mosazi, hliníku a mědi. Běžně používaná těsnění (konopí, teflon, klingerit, guma) nejsou vodou upravenou přípravkem Inhicor T rozrušována.

1 litr Inhicoru T je určen pro úpravu 100 litrů pitné vody v systému. V případě velmi tvrdé vody je třeba dávkovat 1 litr Inhikoru T do 50 litrů vody v systému. Po třech letech provozu a pak každoročně je nutno z nejnižšího místa systému odpustit případné kaly cca 5 l roztoku a systém doplnit vodou. Po promíchání vody cirkulací v systému změřit pH roztoku. V případě, že pH roztoku bude menší než 9, nutno doplnit do systému Inhicor T v množství min. 100ml/100 l roztoku tak, aby výsledné pH roztoku se pohybovalo v rozmezí hodnot 9-10.

Výrobci