Internetová stránka pro zvýšení uživatelského komfortu používá  cookies.  Potvrzením a používáním těchto stránek dáváte svůj souhlas s jejich použitím.

zavřít

Kategorie

Krbík čistič krbových skel a grilů 450 ml rozprašovač Zobrazit v plné velikosti

Krbík čistič krbových skel a grilů 450 ml rozprašovač

Účinný prostředek na odmašťování a čištění lehkého povlaku sazí, mastnoty a dehtu ze skleněných dvířek kamen a krbů.

Více informací

Dostupnost: skladem

99Kč s DPH

Krbík čistič krbových skel a grilů 450 ml rozprašovač <p>Krbík čistič krbových skel a grilů 450 ml rozprašovač</p> <p>Účinný prostředek na odmašťování a čištění lehkého povlaku sazí, mastnoty a dehtu ze skleněných dvířek kamen a krbů.<br />Vhodný k odstranění mastných a zašlých nečistot z povrchu grilů a jejich příslušenství. tekutý čisticí prostředek k odstranění nečistoty ze silně znečištěných povrchů sporáků, vařičů, pečících trub, grilů, remosek, ale i ze silně zašpiněných keramických povrchů - van, umyvadel, obkladů apod.</p> <p>Použití: Nepoužívejte na rozpálený povrch! Nastříkejte na čištěnou plochu a nechte 3-5 minut působit a poté vhlkým hadříkem nebo houbičkou povrch vyčistěte. Plochy přicházející do styku s potravinami, důkladně omyjte vodou. U silně znečištěných povrchů postup opakujte. </p> <p> </p> <ul class="files"> <li><a class="file pdf" href="http://www.dubrava.cz/files/5/krbik.pdf" target="blank">Bezpečnostní list KRBÍK čistič krbových skel a grilů</a></li> </ul>
82Kč

Krbík čistič krbových skel a grilů 450 ml rozprašovač

Účinný prostředek na odmašťování a čištění lehkého povlaku sazí, mastnoty a dehtu ze skleněných dvířek kamen a krbů.
Vhodný k odstranění mastných a zašlých nečistot z povrchu grilů a jejich příslušenství. tekutý čisticí prostředek k odstranění nečistoty ze silně znečištěných povrchů sporáků, vařičů, pečících trub, grilů, remosek, ale i ze silně zašpiněných keramických povrchů - van, umyvadel, obkladů apod.

Použití: Nepoužívejte na rozpálený povrch! Nastříkejte na čištěnou plochu a nechte 3-5 minut působit a poté vhlkým hadříkem nebo houbičkou povrch vyčistěte. Plochy přicházející do styku s potravinami, důkladně omyjte vodou. U silně znečištěných povrchů postup opakujte. 

 

Výrobci