Internetová stránka pro zvýšení uživatelského komfortu používá  cookies.  Potvrzením a používáním těchto stránek dáváte svůj souhlas s jejich použitím.

zavřít

Kategorie

Fungisan 10 L Zobrazit v plné velikosti

Fungisan 10 L

Přípravek je určen k preventivní ochraně malířských nátěrů, zdiva a jiných minerálních stavebních materiálů proti plísním.

Více informací

Dostupnost: Do 2 dnů

1 955Kč s DPH

Fungisan 10 L <h2 style="text-align: center;">Fungisan</h2> <p>Přípravek je určen <span style="text-decoration: underline;">k preventivní ochraně malířských nátěrů, zdiva a jiných minerálních stavebních materiálů proti plísním</span>.</p> <p><strong>Použití:</strong><em> </em>Fungisan je protiplísňová, antibakteriální a algicidní přísada k ochraně zdiva do vodou ředitelných malířských nátěrových hmot a jiných minerálních stavebních materiálů. Lze jej aplikovat v bytových a nebytových prostorách, v průmyslových provozech, veřejných budovách do interiéru i exteriéru. Je účinný i v místech s extrémními podmínkami (např. vývařovny, prádelny apod.).</p> <p><strong>Návod k použití: </strong>Plíseň se před aplikací přípravku za sucha nikdy neodstraňuje, aby nedošlo k rozptýlení zdraví škodlivých výtrusů! Napadená místa se postříkají přípravky na likvidaci plísní Fungispray nebo Fungispray Super. Při silném napadení plísní je nutno postup opakovat. Na očištěný suchý povrch se aplikuje nátěr nebo postřik 5 %ním roztokem Fungisanu Super ve vodě, v malířském nátěru či vápně (tj. 1 díl přípravku :19 dílů nátěru nebo vody). Při silném napadení plísní doporučujeme provést první nátěr 5 %ním roztokem Fungisanu Super ve vodě a následně po zaschnutí aplikovat vlastní malířský nátěr s přídavkem Fungisanu Super (5 %ní roztok přípravku v malířském nátěru). Při preventivní ochraně proti plísním při stavbách a rekonstrukcích v extrémně vlhkém prostředí (např. omítky sklepení, skladů, podezdívek, spárování obkladů stěn a podlah v koupelnách, vývařovnách, bazénech, apod.) přidáváme Fungisan Super přímo do zdících malt, omítek a spárovacích hmot.</p> <p><strong>Vydatnost:</strong> z 1 kg koncentrátu se ošetří cca 100 m<sup>2</sup> plochy (malířské nátěry).</p>
1 616Kč

Fungisan

Přípravek je určen k preventivní ochraně malířských nátěrů, zdiva a jiných minerálních stavebních materiálů proti plísním.

Použití: Fungisan je protiplísňová, antibakteriální a algicidní přísada k ochraně zdiva do vodou ředitelných malířských nátěrových hmot a jiných minerálních stavebních materiálů. Lze jej aplikovat v bytových a nebytových prostorách, v průmyslových provozech, veřejných budovách do interiéru i exteriéru. Je účinný i v místech s extrémními podmínkami (např. vývařovny, prádelny apod.).

Návod k použití: Plíseň se před aplikací přípravku za sucha nikdy neodstraňuje, aby nedošlo k rozptýlení zdraví škodlivých výtrusů! Napadená místa se postříkají přípravky na likvidaci plísní Fungispray nebo Fungispray Super. Při silném napadení plísní je nutno postup opakovat. Na očištěný suchý povrch se aplikuje nátěr nebo postřik 5 %ním roztokem Fungisanu Super ve vodě, v malířském nátěru či vápně (tj. 1 díl přípravku :19 dílů nátěru nebo vody). Při silném napadení plísní doporučujeme provést první nátěr 5 %ním roztokem Fungisanu Super ve vodě a následně po zaschnutí aplikovat vlastní malířský nátěr s přídavkem Fungisanu Super (5 %ní roztok přípravku v malířském nátěru). Při preventivní ochraně proti plísním při stavbách a rekonstrukcích v extrémně vlhkém prostředí (např. omítky sklepení, skladů, podezdívek, spárování obkladů stěn a podlah v koupelnách, vývařovnách, bazénech, apod.) přidáváme Fungisan Super přímo do zdících malt, omítek a spárovacích hmot.

Vydatnost: z 1 kg koncentrátu se ošetří cca 100 m2 plochy (malířské nátěry).

Výrobci