Internetová stránka pro zvýšení uživatelského komfortu používá  cookies.  Potvrzením a používáním těchto stránek dáváte svůj souhlas s jejich použitím.

zavřít

Kategorie

Fronton 0191 ŠEDÝ -  Anorganická prášková barva venkovní a vnitřní použití 800 g Zobrazit v plné velikosti

Fronton SPECIÁL 0199 ČERNÝ - Anorganická prášková barva venkovní a vnitřní použití 4KG

Prášková barva

Více informací

Dostupnost: Skladem

849Kč s DPH

Fronton SPECIÁL 0199 ČERNÝ - Anorganická prášková barva venkovní a vnitřní použití 4KG <div class="block order-1 first"> <h1>FRONTON</h1> </div> <div class="block order-2 even"> </div> <div class="block order-3"> <div class="images right"> <ul> <li><a class="lightbox" title="FRONTON" href="http://www.bal.cz/media/files/89b792e4e659520f49e4703efef394f5/teluria/zbozi_foto/fronton-anorganicka_biggest.png"><img class="right" title="FRONTON" src="http://www.bal.cz/media/files/89b792e4e659520f49e4703efef394f5/teluria/zbozi_foto/fronton-anorganicka_medium.png" alt="FRONTON" /></a></li> </ul> </div> </div> <div class="description"> <div class="short"> <p>Prášková barva</p> </div> <div class="main"> <p>Používá se k probarvování malířských barev a dalších  stavebních nebo minerálních materiálů  v interiérech a exteriérech.</p> </div> </div> <table> <tbody> <tr><th>Značka:</th> <td><a title="FRONTON" href="http://www.bal.cz/znacka/bb-fronton/1v">FRONTON</a>  (<a title="Barvy a laky Teluria" href="http://www.bal.cz/znacka/3h-barvy-a-laky-teluria/1v">Barvy a laky Teluria</a>)</td> </tr> <tr class="even"><th>Materiály pro stěny v interiéru:</th> <td>Tónovací přípravky</td> </tr> <tr><th>Prostředí exterier | interier:</th> <td><img title="Interiér - vnitřní prostředí" src="http://www.bal.cz/media/files/22f23137c7938fec7e35d1bedde7608f/ikony/ico-interier.gif" alt="Interiér - vnitřní prostředí" /> <img title="Exterier - veknovní prostředí" src="http://www.bal.cz/media/files/22f23137c7938fec7e35d1bedde7608f/ikony/ico-exterier.gif" alt="Exterier - veknovní prostředí" /></td> </tr> <tr class="even"><th>Nátěrový postup:</th> <td>Před aplikací nátěru očistíme omítku od prachu, příp. omyjeme vodou a podle potřeby vyspravíme maltou. Omítka určená k nátěru musí být pevná, nedrolivá, dostatečně drsná, suchá a vyzrálá. Několikanásobné staré tlusté vápenné nátěry nutno odstranit oškrábáním po předchozím navlhčení vodou. Omítky natřené olejovými barvami nejsou vhodné pro nátěr barvou probarvenou FRONTONEM. Teplota okolního prostředí a podkladu nesmí při aplikaci klesnout pod +5 °C, neprovádět při prudkém slunečním žáru. Druhý nátěr lze nanášet po 2–5 hodinách. Světlejší odstín: 5 kg barvy FRONTON se vsype do 3 l měkké vody a dobře promíchá, po 2–3 hodinách se vzniklá kaše vmíchá do 50 l malířské barvy. Tmavší odstín: 10 kg barvy FRONTON se vsype do 5 l měkké vody a dobře promíchá, po 2–3 hodinách se vzniklá kaše vmíchá do 50 l malířské barvy.</td> </tr> </tbody> </table>
702Kč

FRONTON

 
  • FRONTON

Prášková barva

Používá se k probarvování malířských barev a dalších  stavebních nebo minerálních materiálů  v interiérech a exteriérech.

Značka:FRONTON  (Barvy a laky Teluria)
Materiály pro stěny v interiéru:Tónovací přípravky
Prostředí exterier | interier:Interiér - vnitřní prostředí Exterier - veknovní prostředí
Nátěrový postup:Před aplikací nátěru očistíme omítku od prachu, příp. omyjeme vodou a podle potřeby vyspravíme maltou. Omítka určená k nátěru musí být pevná, nedrolivá, dostatečně drsná, suchá a vyzrálá. Několikanásobné staré tlusté vápenné nátěry nutno odstranit oškrábáním po předchozím navlhčení vodou. Omítky natřené olejovými barvami nejsou vhodné pro nátěr barvou probarvenou FRONTONEM. Teplota okolního prostředí a podkladu nesmí při aplikaci klesnout pod +5 °C, neprovádět při prudkém slunečním žáru. Druhý nátěr lze nanášet po 2–5 hodinách. Světlejší odstín: 5 kg barvy FRONTON se vsype do 3 l měkké vody a dobře promíchá, po 2–3 hodinách se vzniklá kaše vmíchá do 50 l malířské barvy. Tmavší odstín: 10 kg barvy FRONTON se vsype do 5 l měkké vody a dobře promíchá, po 2–3 hodinách se vzniklá kaše vmíchá do 50 l malířské barvy.

Výrobci