Internetová stránka pro zvýšení uživatelského komfortu používá  cookies.  Potvrzením a používáním těchto stránek dáváte svůj souhlas s jejich použitím.

zavřít

Kategorie

Fermež lněná 3 kg KITTFORT Zobrazit v plné velikosti

Fermež lněná 3 kg KITTFORT

Fermež lněná je především ředidlo pro olejové, fermežové barvy a tmely

Více informací

Dostupnost: skladem

549Kč s DPH

Fermež lněná 3 kg KITTFORT <p>Fermež lněná je především ředidlo pro olejové, fermežové barvy a tmely. Dále k napouštění dřeva, papíru, omítek a jiných savých podkladů pod olejové, fermežové, syntetické a disperzní nátěrové hmoty. V kombinaci s ochrannými látkami chrání dřevo před napadením dřevokaznými houbami a mikroorganismy.</p> <div class="products_table_ico"><a id="baleni" title="Balení" href="http://kittfort.cz/products/ico_ilustr/big/b_250ml_05l_400g.gif"><img src="http://kittfort.cz/products/ico_ilustr/small/b_250ml_05l_400g.gif" alt="baleni" border="0" /></a> <a id="odstiny" title="Odstíny" href="http://kittfort.cz/products/ico_ilustr/big/o_yellow_brown_fluid.gif"><img src="http://kittfort.cz/products/ico_ilustr/small/o_yellow_brown_fluid.gif" alt="odstiny" border="0" /></a> <a id="myti" title="Mytí pomůcek" href="http://kittfort.cz/products/ico_ilustr/big/m_p.gif"><img src="http://kittfort.cz/products/ico_ilustr/small/m_p.gif" alt="myti" border="0" /></a> <a id="zaruka" title="Záruka a skladování" href="http://kittfort.cz/products/ico_ilustr/big/z_525_24.gif"><img src="http://kittfort.cz/products/ico_ilustr/small/z_525_24.gif" alt="zaruka" border="0" /></a></div> <table class="tableProducts" border="0" cellspacing="0" cellpadding="5"> <tbody> <tr> <td width="250">Balení:</td> <td>PET láhev 250 ml, 0,5 l<br />Plech. obal 400 g, 800 g, 3 kg, 8 kg, 10 l</td> </tr> <tr> <td>Odstín:</td> <td>žlutohnědý</td> </tr> <tr> <td>Aplikační teplota:</td> <td>teplota podkladu i prostředí musí být nad +10 °C až +25 °C</td> </tr> <tr> <td>Mytí pomůcek:</td> <td>lakový benzín</td> </tr> <tr> <td>Skladování:</td> <td>+5 °C až +25 °C v suchu. Chraňte před přímým sluncem!</td> </tr> <tr> <td>Záruční lhůta:</td> <td>24 měsíců od data plnění uvedeného na obalu v neporušeném balení</td> </tr> <tr> <td>Specifická rizikovost:</td> <td>není</td> </tr> </tbody> </table>
454Kč

Fermež lněná je především ředidlo pro olejové, fermežové barvy a tmely. Dále k napouštění dřeva, papíru, omítek a jiných savých podkladů pod olejové, fermežové, syntetické a disperzní nátěrové hmoty. V kombinaci s ochrannými látkami chrání dřevo před napadením dřevokaznými houbami a mikroorganismy.

baleni odstiny myti zaruka
Balení:PET láhev 250 ml, 0,5 l
Plech. obal 400 g, 800 g, 3 kg, 8 kg, 10 l
Odstín:žlutohnědý
Aplikační teplota:teplota podkladu i prostředí musí být nad +10 °C až +25 °C
Mytí pomůcek:lakový benzín
Skladování:+5 °C až +25 °C v suchu. Chraňte před přímým sluncem!
Záruční lhůta:24 měsíců od data plnění uvedeného na obalu v neporušeném balení
Specifická rizikovost:není

Výrobci