Internetová stránka pro zvýšení uživatelského komfortu používá  cookies.  Potvrzením a používáním těchto stránek dáváte svůj souhlas s jejich použitím.

zavřít

Kategorie

Eternal mat akrylátový 021 středně hnědý 10 kg - vodou ředitelná barva pro venkovní i vnitřní použití Zobrazit v plné velikosti

Eternal mat akrylátový 10 kg - vodou ředitelná barva pro venkovní i vnitřní použití

Eternal mat akrylátový je hedvábně matná vodou ředitelná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí, zejména pozinkovaného plechu bez předchozí oxidace, nepochozího betonu a dřeva, neglazované keramiky.

Více informací

 • 01 - bílý
 • 02 - světle šedý
 • 03 - šedý
 • 06 - zelený
 • 08 - cihlově červený
 • 09 - tmavě hnědý
 • 010 - palisandr
 • 013 - černý
 • 014 - slon. kost
 • 021 - středně hnědý
 • 07 - červenohnědy

Dostupnost: Skladem

1 779Kč s DPH

Eternal mat akrylátový 10 kg - vodou ředitelná barva pro venkovní i vnitřní použití <h1>ETERNAL mat akrylátový</h1> <p> </p> <h2>Oblast použití</h2> <p><strong>ETERNAL mat akrylátový</strong> je hedvábně matná akrylátová vodou ředitelná barva pro venkovní i vnitřní použití. Je určen k novým i udržovacím nátěrům pozinkovaného plechu (i bez předchozí oxidace), oceli opatřené antikorozním základním nátěrem, hliníku (přilnavost nutno předem ověřit). Lze jej použít i k nátěrům nepochozího betonu, mědi, nepochozího dřeva a betonu, neglazované keramiky a dalších stavebních materiálů. Svojí kvalitou je vhodný i pro zpracování při průmyslových aplikacích. Nátěry jsou vysoce elastické, mají dlouhodobou životnost.</p> <h2>Zpracování</h2> <p><strong>ETERNAL mat akrylátový</strong> se po řádném promíchání nanáší na suchý, dokonale očištěný a odmaštěný podklad, použijte <strong>ETERNAL odmašťovač,</strong> zbavený nesoudržných částic. Teplota podkladu a okolí musí být v rozmezí 8 °C až 30 °C. ETERNAL mat akrylátový se nanáší ve 2-3 vrstvách v časovém rozmezí min. 4 hodin (20 °C) mezi nátěry. Pro vzduchové stříkání je možno přiředit na vhodnou konzistenci. Všechny savé podklady je třeba před nátěrem ETERNAL mat akrylátovým napenetrovat. Jakou penetraci použít se dozvíte v příkladech použití ETERNAL mat akrylátového viz. technický list výrobku nebo v popisu výrobků určených k penetraci. Výběr penetrace závisí na druhu natíraného podkladu.</p> <h2>Spotřeba (konečný nátěr)</h2> <p> pozink, hliník 0,28–0,30 kg/m<sup>2<br /></sup> nepochozí beton 0,28-0,30 kg/m<sup>2<br /></sup> dřevo, dřevovláknité desky 0,35-0,40 kg/m<sup>2<br /></sup> vláknocementová krytina 0,25-0,30 kg/m<sup>2</sup> </p> <h2>Balení</h2> <p>0,7 kg; 5 kg; 10 kg</p> <p> </p> <p> <span style="color: #ff0000;">                                              </span></p> <p> </p> <p><span style="color: #ff0000;">                                                                     </span><span style="color: #ff0000;"> <br /></span></p> <p> </p> <p> </p>
1 487Kč

ETERNAL mat akrylátový

 

Oblast použití

ETERNAL mat akrylátový je hedvábně matná akrylátová vodou ředitelná barva pro venkovní i vnitřní použití. Je určen k novým i udržovacím nátěrům pozinkovaného plechu (i bez předchozí oxidace), oceli opatřené antikorozním základním nátěrem, hliníku (přilnavost nutno předem ověřit). Lze jej použít i k nátěrům nepochozího betonu, mědi, nepochozího dřeva a betonu, neglazované keramiky a dalších stavebních materiálů. Svojí kvalitou je vhodný i pro zpracování při průmyslových aplikacích. Nátěry jsou vysoce elastické, mají dlouhodobou životnost.

Zpracování

ETERNAL mat akrylátový se po řádném promíchání nanáší na suchý, dokonale očištěný a odmaštěný podklad, použijte ETERNAL odmašťovač, zbavený nesoudržných částic. Teplota podkladu a okolí musí být v rozmezí 8 °C až 30 °C. ETERNAL mat akrylátový se nanáší ve 2-3 vrstvách v časovém rozmezí min. 4 hodin (20 °C) mezi nátěry. Pro vzduchové stříkání je možno přiředit na vhodnou konzistenci. Všechny savé podklady je třeba před nátěrem ETERNAL mat akrylátovým napenetrovat. Jakou penetraci použít se dozvíte v příkladech použití ETERNAL mat akrylátového viz. technický list výrobku nebo v popisu výrobků určených k penetraci. Výběr penetrace závisí na druhu natíraného podkladu.

Spotřeba (konečný nátěr)

 pozink, hliník 0,28–0,30 kg/m2
 nepochozí beton 0,28-0,30 kg/m2
 dřevo, dřevovláknité desky 0,35-0,40 kg/m2
 vláknocementová krytina 0,25-0,30 kg/m2 

Balení

0,7 kg; 5 kg; 10 kg

 

                                               

 

                                                                     

 

 

Výrobci