Internetová stránka pro zvýšení uživatelského komfortu používá  cookies.  Potvrzením a používáním těchto stránek dáváte svůj souhlas s jejich použitím.

zavřít

Kategorie

Lak Parketolak V 1300 dvousložkový 1 KG KOMPLET Zobrazit v plné velikosti

Lak Parketolak V 1300 dvousložkový 1 KG KOMPLET

dvousložkový epoxidový vodou ředitelný

Více informací

Dostupnost: Do 7 dnů

299Kč s DPH

Lak Parketolak V 1300 dvousložkový 1 KG KOMPLET <p> </p> <div class="product1" style="margin-top: 15px;"> <p>Parketolak je dvousložkový vodou ředitelný lak, který se připraví smícháním složky A (vodná disperze epoxidové pryskyřice) a složky B (vodná disperze tvrdidla).</p> <p>Parketolak se používá hlavně k transparentním nátěrům nátěrům parket a dalších dřevěných podlahových krytin v obytných místnostech místnostech a tělocvičnách (protiskluzný efekt). Dále ho lze použít v interiérech k nátěrům dřeva, dřevovláknitých materiálů, korku, penetraci betonu (stáří 7 let) pod Epostyl V 215 a podobně. Lak je ekologicky čistý, přijemný pro zpracování. Nátěry je možné omývat vodou a roztoky saponátů.</p> <p>Balení: Parketolak V 1300 se dodává v soupravách:</p> <p><strong>1,0kg:</strong> složka A 0,77kg + složka B 0,23kg</p> <p> </p> </div> <p><span id="ctl11_Description" class="Description" style="clear: left;"><br /></span></p>
247Kč

 

Parketolak je dvousložkový vodou ředitelný lak, který se připraví smícháním složky A (vodná disperze epoxidové pryskyřice) a složky B (vodná disperze tvrdidla).

Parketolak se používá hlavně k transparentním nátěrům nátěrům parket a dalších dřevěných podlahových krytin v obytných místnostech místnostech a tělocvičnách (protiskluzný efekt). Dále ho lze použít v interiérech k nátěrům dřeva, dřevovláknitých materiálů, korku, penetraci betonu (stáří 7 let) pod Epostyl V 215 a podobně. Lak je ekologicky čistý, přijemný pro zpracování. Nátěry je možné omývat vodou a roztoky saponátů.

Balení: Parketolak V 1300 se dodává v soupravách:

1,0kg: složka A 0,77kg + složka B 0,23kg

 


Výrobci