Internetová stránka pro zvýšení uživatelského komfortu používá  cookies.  Potvrzením a používáním těchto stránek dáváte svůj souhlas s jejich použitím.

zavřít

Kategorie

EPOXIDOVÝ LAK JEDNOSLOŽKOVÝ 8 L HB-LAK Zobrazit v plné velikosti

EPOXIDOVÝ LAK JEDNOSLOŽKOVÝ 8 L HB-LAK

Je určen pro venkovní a vnitřní nátěr nábytku, obkladů, dřevovláknitých desek, překližek, kovu.
Není vhodný na parkety a podlahy.

Více informací

Dostupnost: Do 3 dnů

1 482Kč s DPH

EPOXIDOVÝ LAK JEDNOSLOŽKOVÝ 8 L HB-LAK <div class="shopArticleDescription">Epoxidový lak jednosložkový je určen na dřevo a kov; venkovní a vnitřní, lesklý.</div> <p>Charakteristika výrobku<br /> Epoxidový lak jednosložkový je roztok modifikované epoxidové pryskyřice v xylenu, sikativovaný ChS-P urychlovačem.<br /> <br /> Použití<br /> Epoxidový lak se používá pro venkovní i vnitřní průhledné nátěry dřeva (nábytek, obložení), korku, dřevovláknitých desek, překližek a dalších savých materiálů. Dále se používá k lakování ocelových výrobků, drátů a trub apod.<br /> Lak se vyznačuje tvrdostí a vysokým leskem; má velmi dobrý ohyb a rychle zasychá. Odolává zředěným chemikáliím, omývání vodou i se saponáty.<br /> Výrobek není určen pro přímý styk s potravinami, pitnou vodou, nátěry hraček a dětského nábytku.</p> <p>Vydatnost 12-14m2/lt<br /> <br /> <br /> Technologický postup zpracování<br /> <br /> Dřevo:<br /> Natíranou plochu předem připravíme: očistíme, odmastíme, zbavíme zbytků pryskyřice (např. C 6000 nebo vytavením) a obrousíme brusným papírem č. 100 až 150.<br /> Dřevo nejprve napustíme lakem zředěným cca 10 % S 6300 nebo xylenu (při výtokové době vyšší než 30 sec). Po 24 hod napouštěcí vrstvu přebrousíme smirkovým papírem č. 100 a aplikujeme druhou vrstvu. Třetí vrstvu aplikujeme minimálně po 3 dnech vytvrzování předešlé vrstvy (nesmí se dát rýpnout nehtem). Předpoklad životnosti 3 roky.<br /> <br /> Kov:<br /> Odrezený a odmaštěný suchý kov se opatřuje 1-2 nátěry laku v odstupu 24 hod. Systém se nemusí základovat. Životnost cca 3 roky.<br /> Nanášíme štětcem, válečkem nebo stříkáním. Ředíme ředidlem S 6300 nebo xylenem. Lak nanášíme v tenkých vrstvách (25 - 35 mikrometrů suchého filmu), aby dosáhl zaručovaných chemických, mechanických i vzhledových vlastností.</p>
1 225Kč
Epoxidový lak jednosložkový je určen na dřevo a kov; venkovní a vnitřní, lesklý.

Charakteristika výrobku
Epoxidový lak jednosložkový je roztok modifikované epoxidové pryskyřice v xylenu, sikativovaný ChS-P urychlovačem.

Použití
Epoxidový lak se používá pro venkovní i vnitřní průhledné nátěry dřeva (nábytek, obložení), korku, dřevovláknitých desek, překližek a dalších savých materiálů. Dále se používá k lakování ocelových výrobků, drátů a trub apod.
Lak se vyznačuje tvrdostí a vysokým leskem; má velmi dobrý ohyb a rychle zasychá. Odolává zředěným chemikáliím, omývání vodou i se saponáty.
Výrobek není určen pro přímý styk s potravinami, pitnou vodou, nátěry hraček a dětského nábytku.

Vydatnost 12-14m2/lt


Technologický postup zpracování

Dřevo:
Natíranou plochu předem připravíme: očistíme, odmastíme, zbavíme zbytků pryskyřice (např. C 6000 nebo vytavením) a obrousíme brusným papírem č. 100 až 150.
Dřevo nejprve napustíme lakem zředěným cca 10 % S 6300 nebo xylenu (při výtokové době vyšší než 30 sec). Po 24 hod napouštěcí vrstvu přebrousíme smirkovým papírem č. 100 a aplikujeme druhou vrstvu. Třetí vrstvu aplikujeme minimálně po 3 dnech vytvrzování předešlé vrstvy (nesmí se dát rýpnout nehtem). Předpoklad životnosti 3 roky.

Kov:
Odrezený a odmaštěný suchý kov se opatřuje 1-2 nátěry laku v odstupu 24 hod. Systém se nemusí základovat. Životnost cca 3 roky.
Nanášíme štětcem, válečkem nebo stříkáním. Ředíme ředidlem S 6300 nebo xylenem. Lak nanášíme v tenkých vrstvách (25 - 35 mikrometrů suchého filmu), aby dosáhl zaručovaných chemických, mechanických i vzhledových vlastností.

Výrobci