Internetová stránka pro zvýšení uživatelského komfortu používá  cookies.  Potvrzením a používáním těchto stránek dáváte svůj souhlas s jejich použitím.

zavřít

Kategorie

Projekční nátěr k pokrytí 6,5m2 plochy Zobrazit v plné velikosti

Projekční nátěr k pokrytí 6,5m2 plochy

Projekční nátěr je navržen tak, aby ho bylo možné použít společně s projekčním zařízením. Slouží pouze pro interiérové využití. Projekční nátěr je vhodný na sádrokarton, dřevo, kov nebo i beton.

Více informací

Dostupnost: skladem

2 999Kč s DPH

Sleva!

-200Kč

3 199Kč

Projekční nátěr k pokrytí 6,5m2 plochy <p>Projekční nátěr je navržen tak, aby ho bylo možné použít společně s projekčním zařízením. Slouží pouze pro interiérové využití. Projekční nátěr je vhodný na sádrokarton, dřevo, kov nebo i beton.</p> <h3>APLIKACE PROJEKČNÍHO NÁTĚRU</h3> <p><span><strong>Před aplikací projekčního nátěru je nezbytné vždy použít bílou podkladovou barvu primer. </strong></span></p> <p>Aplikace nátěru je snadná a naše balení obsahuje vše, co pro tuto aplikaci potřebujete (s vyjímkou ochranného obalu a vaničky).</p> <ul> <li><strong>1. krok</strong> – Připravte povrch.</li> <li><strong>2.krok</strong> – Aplikujte bílý podkladový nátěr (primer).</li> <li><strong><span class="s1">3. krok</span></strong><span class="s1"> – Aplikujte projekční nátěr.</span></li> </ul> <ul> <li>Nátěr je suchý na dotek po 1 až 2 hodinách. Aplikace další vrstvy je možná po 4 až 6 hodinách.</li> <li>Povrch je připravený pro promítání druhý den po aplikaci.</li> </ul> <p> </p> <h3><span>Balení obsahuje</span></h3> <ul> <li><span>Bílý podkladový nátěr – primer</span></li> <li><span>Projekční nátěr k pokrytí 6,5m2 plochy</span></li> </ul>
2 644Kč

Projekční nátěr je navržen tak, aby ho bylo možné použít společně s projekčním zařízením. Slouží pouze pro interiérové využití. Projekční nátěr je vhodný na sádrokarton, dřevo, kov nebo i beton.

APLIKACE PROJEKČNÍHO NÁTĚRU

Před aplikací projekčního nátěru je nezbytné vždy použít bílou podkladovou barvu primer.

Aplikace nátěru je snadná a naše balení obsahuje vše, co pro tuto aplikaci potřebujete (s vyjímkou ochranného obalu a vaničky).

  • 1. krok – Připravte povrch.
  • 2.krok – Aplikujte bílý podkladový nátěr (primer).
  • 3. krok – Aplikujte projekční nátěr.
  • Nátěr je suchý na dotek po 1 až 2 hodinách. Aplikace další vrstvy je možná po 4 až 6 hodinách.
  • Povrch je připravený pro promítání druhý den po aplikaci.

 

Balení obsahuje

  • Bílý podkladový nátěr – primer
  • Projekční nátěr k pokrytí 6,5m2 plochy

Výrobci