Internetová stránka pro zvýšení uživatelského komfortu používá  cookies.  Potvrzením a používáním těchto stránek dáváte svůj souhlas s jejich použitím.

zavřít

Kategorie

Casati PRIMAVERA 14 L / 25 KG - malířská profi barva Zobrazit v plné velikosti

Casati PRIMAVERA 14 L / 25 KG - malířská profi barva

PRIMAVERA je malířská barva odolná proti suchému otěru.

Více informací

Dostupnost: skladem

899Kč s DPH

Casati PRIMAVERA 14 L / 25 KG - malířská profi barva <p>PRIMAVERA je malířská barva odolná proti suchému otěru.</p> <p><span style="text-decoration: underline; color: #ff0000; font-size: 14pt;">AKCE pro malířské firmy (nutné se zaregistrovat) cena 899,- vč.dph</span></p> <p><br /> <strong>Popis<br /></strong> Barva se vyznačuje dobrou paropropustností, výbornou krycí schopností a bělostí. <br /><br /> <strong>Použití<br /></strong> Podklad musí pevný, suchý (orientační doba schnutí podkladních omítek: každý cm tloušťky 7-10 dní) a čistý, bez uvolněných částic, prachu, zbytků olejů, mastnot a jiných nečistot. Hrubé a nerovné povrchy je možné vyrovnat tmelem VEROSTUCCO. Uvolněné omítky odstraníme a nahradíme je novými, odstraníme také všechny uvolněné (zvlášť hlinkové, vápenné a jiné vodou rozpustné) barvy a olejové nátěry. Před prvním nátěrem disperzními barvami podklad impregnujeme rozředěným JOLLY FIXEM s vodou 1:3, spotřeba 12-15 m2/l. Betonové povrchy, azbestocementové a dřevotřískové desky natíráme IMPRESOLEM (spotřeba 7-10 m<sup>2</sup>/l). Při obnově starých disperzních nátěrů není nutno podklad znovu impregnovat. <br /><br /> <strong>Nanášení barvy<br /></strong> Na připravený podklad naneseme PRIMAVERU válečkem, štětcem nebo stříkáním - natíráme-li poprvé, naneseme barvu ve dvou vrstvách, při obnovování nepříliš znečištěných povrchů obyčejně stačí jeden nátěr. Barvu můžeme rozředit vodou a to max. do 30%, druhý nátěr nanášíme na suchý první nátěr. Nátěry jsou suché po 3-4 hodinách.Teplota podkladu nesmí být nižší než +5 C a vyšší než +30 C.<br /> Vydatnost: 8 - 10 m<sup>2</sup>/l v jednom nátěru (závisí na hrubosti a savosti podkladu). <br /><br /> <strong>Čištění nářadí<br /></strong> Nářadí ihned po použití očistíme vodou, mokrým hadrem lze lehce odstranit také všechny skvrny. <br /><br /> <strong>Ochrana zdraví při práci a první pomoc<br /><br /></strong> Při práci s výrobkem není nutné používání zvláštních ochranných prostředků. V případech, kdy by materiál mohl při práci padat do očí, používáme brýle nebo ochrannou masku.Osoby s citlivou pokožkou musejí používat ochranné rukavice. Po práci si omyjte ruce vodou a mýdlem. Oči zasažené dobře vypláchněte vodou, ve vážných případech vyhledejte zdravotnickou pomoc. <br /><br /> <strong>Balení</strong> Plastové nádoby: 5, 14 litrů</p>
743Kč

PRIMAVERA je malířská barva odolná proti suchému otěru.

AKCE pro malířské firmy (nutné se zaregistrovat) cena 899,- vč.dph


Popis
Barva se vyznačuje dobrou paropropustností, výbornou krycí schopností a bělostí.

Použití
Podklad musí pevný, suchý (orientační doba schnutí podkladních omítek: každý cm tloušťky 7-10 dní) a čistý, bez uvolněných částic, prachu, zbytků olejů, mastnot a jiných nečistot. Hrubé a nerovné povrchy je možné vyrovnat tmelem VEROSTUCCO. Uvolněné omítky odstraníme a nahradíme je novými, odstraníme také všechny uvolněné (zvlášť hlinkové, vápenné a jiné vodou rozpustné) barvy a olejové nátěry. Před prvním nátěrem disperzními barvami podklad impregnujeme rozředěným JOLLY FIXEM s vodou 1:3, spotřeba 12-15 m2/l. Betonové povrchy, azbestocementové a dřevotřískové desky natíráme IMPRESOLEM (spotřeba 7-10 m2/l). Při obnově starých disperzních nátěrů není nutno podklad znovu impregnovat.

Nanášení barvy
Na připravený podklad naneseme PRIMAVERU válečkem, štětcem nebo stříkáním - natíráme-li poprvé, naneseme barvu ve dvou vrstvách, při obnovování nepříliš znečištěných povrchů obyčejně stačí jeden nátěr. Barvu můžeme rozředit vodou a to max. do 30%, druhý nátěr nanášíme na suchý první nátěr. Nátěry jsou suché po 3-4 hodinách.Teplota podkladu nesmí být nižší než +5 C a vyšší než +30 C.
Vydatnost: 8 - 10 m2/l v jednom nátěru (závisí na hrubosti a savosti podkladu).

Čištění nářadí
Nářadí ihned po použití očistíme vodou, mokrým hadrem lze lehce odstranit také všechny skvrny.

Ochrana zdraví při práci a první pomoc

Při práci s výrobkem není nutné používání zvláštních ochranných prostředků. V případech, kdy by materiál mohl při práci padat do očí, používáme brýle nebo ochrannou masku.Osoby s citlivou pokožkou musejí používat ochranné rukavice. Po práci si omyjte ruce vodou a mýdlem. Oči zasažené dobře vypláchněte vodou, ve vážných případech vyhledejte zdravotnickou pomoc.

Balení Plastové nádoby: 5, 14 litrů

Výrobci