Internetová stránka pro zvýšení uživatelského komfortu používá  cookies.  Potvrzením a používáním těchto stránek dáváte svůj souhlas s jejich použitím.

zavřít

Kategorie

Bondex MATT 5 L Zobrazit v plné velikosti

Bondex MATT 5 L

Průhledné mořidlo na dřevo na alkydové bázi.

Více informací

  • dub 722
  • Oregonská pinie 728
  • teak 729
  • redwood 743
  • palisandr 725
  • kaštan 726
  • ořech 731

Dostupnost: Skladem

1 249Kč s DPH

Sleva!

-100Kč

1 349Kč

Bondex MATT 5 L <p>BONDEX MATT( dříve BONDEX WOODTAIN) Průhledné mořidlo na dřevo na alkydové bázi. Odolné vůči povětrnostním vlivům a vodě. Koloidní pigmenty se usadí nejen na povrchu dřeva, ale pronikají i do pórů spolu s pojivem. To poskytuje maximální ochranu proti ultrafialovému záření a jednotnou barvu s menším rizikem vyblednutí a nižšími náklady na údržbu. Krášlí povrch, ale léta ve dřevě zůstávají viditelná. Nátěr chrání proti zamodralosti a plísni. </p> <p>Informace o výrobku</p> <p>Obsahuje fungicid</p> <p>Vynikající penetrace 10-16 m 2 / l</p> <p>Doba schnutí: 6 hodin</p> <p>Přetíratelný: 16 hodin</p> <p>Nanáší se štětcem, válečkem, stříkáním nebo metodou máčení</p> <p>Nářadí očistěte ředidlem</p> <p>Velikosti balení: 0,75 L - 2,50 L - 5,00 L</p>
1 115Kč

BONDEX MATT( dříve BONDEX WOODTAIN) Průhledné mořidlo na dřevo na alkydové bázi. Odolné vůči povětrnostním vlivům a vodě. Koloidní pigmenty se usadí nejen na povrchu dřeva, ale pronikají i do pórů spolu s pojivem. To poskytuje maximální ochranu proti ultrafialovému záření a jednotnou barvu s menším rizikem vyblednutí a nižšími náklady na údržbu. Krášlí povrch, ale léta ve dřevě zůstávají viditelná. Nátěr chrání proti zamodralosti a plísni. 

Informace o výrobku

Obsahuje fungicid

Vynikající penetrace 10-16 m 2 / l

Doba schnutí: 6 hodin

Přetíratelný: 16 hodin

Nanáší se štětcem, válečkem, stříkáním nebo metodou máčení

Nářadí očistěte ředidlem

Velikosti balení: 0,75 L - 2,50 L - 5,00 L

Výrobci