Internetová stránka pro zvýšení uživatelského komfortu používá  cookies.  Potvrzením a používáním těchto stránek dáváte svůj souhlas s jejich použitím.

zavřít

Kategorie

Bona Mega polomat 1 L Zobrazit v plné velikosti

Bona Mega polomat 5 L

Jednosložkový vrchní lak na vodní bázi, 100% polyuretan, vytvrzující složkou je vzdušný kyslík

Více informací

Dostupnost: Skladem

3 499Kč s DPH

Bona Mega polomat 5 L <h1><span>Bona Mega</span></h1> <p>Jednosložkový vrchní lak na vodní bázi, 100% polyuretan, vytvrzující složkou je vzdušný kyslík. Lak je určen k ošetření dřevěných podlah v interiéru budov, vystaveným silnému provoznímu zatížení. Má vysokou odolnost proti oděru a stopám po podrážkách bot. Má velmi dobrou přilnavost k hotovým parketám.<br />V nabídce je v provedení: extramat, polomat, mat a lesk</p> <div class="LargeProductImageArea"><img id="ctl00_FullRegion_MainRegion_MainContentRegion_MainBodyRegion_LargeProductImage" class="largeproductimage" style="border-width: 0px;" src="http://www.bona.com/Global/Bona%20System/Coatings/Bona%20Mega/320/mega320.jpg" alt="Bona Mega" /></div> <p> Spotřeba: Asi 1 litr na 8 – 10 m2 (100 – 120 g/ m2) na jednu vrstvu</p>
2 892Kč

Bona Mega

Jednosložkový vrchní lak na vodní bázi, 100% polyuretan, vytvrzující složkou je vzdušný kyslík. Lak je určen k ošetření dřevěných podlah v interiéru budov, vystaveným silnému provoznímu zatížení. Má vysokou odolnost proti oděru a stopám po podrážkách bot. Má velmi dobrou přilnavost k hotovým parketám.
V nabídce je v provedení: extramat, polomat, mat a lesk

Bona Mega

 Spotřeba: Asi 1 litr na 8 – 10 m2 (100 – 120 g/ m2) na jednu vrstvu

Výrobci