Internetová stránka pro zvýšení uživatelského komfortu používá  cookies.  Potvrzením a používáním těchto stránek dáváte svůj souhlas s jejich použitím.

zavřít

Kategorie

Belinka Toplasur UV PLUS 0,75 L Zobrazit v plné velikosti

Belinka Toplasur UV PLUS 2,5 L (bezbarvý)

Bezbarvá ochrana dřeva

Více informací

Dostupnost: skladem

1 020Kč s DPH

Belinka Toplasur UV PLUS 2,5 L (bezbarvý) <p><span class="nadpis">Belinka Toplasur uv plus</span><br /> <br /> <span class="nadz">Dlouhodobá ochrana dřeva</span></p> <hr noshade="noshade" size="1" /> <p><strong>Belinka Toplasur uv plus je speciální lazurový nátěr s UV filtry a UV absorbéry na ochranu dřeva v interiéru i exteriéru. Obyčejné bezbarvé lazury dřevo hůře chrání před UV paprsky. U Belinka Toplasuru uv plus jsme však dosáhli ochrany před degradací a tmavnutím se stejnou účinností jako u pigmentované lazury. </strong></p> <hr noshade="noshade" size="1" /> <p><span class="tbu"><span class="nadpis"><span class="nadz"><strong><img src="http://www.belinkalazury.cz/img/toplasur-uv-plus.jpg" alt="" width="190" height="190" align="right" vspace="15" /></strong></span></span></span></p> <ul> <li>účinně chrání dřevo před vlivy počasí</li> <li>je hustší a plnější</li> <li>zklidňuje dřevo, proto je zvláště vhodný na okna a dveře</li> <li>je bezbarvý a má hedvábný lesk</li> <li><span class="tb">Složení:</span> alkydové pryskyřice, světlu a vlivům počasí odolné pigmenty, UV filtry a UV absorbéry, vosky a organická rozpouštědla<br /> <span class="tb">Nanášení:</span> 2 nátěry (ve vlhkých místnostech a venku nejdříve 1 nátěr Imprägniergrundu), v exteriéru 3 nátěry: 1 l na 6 až 10 m,<sup>2</sup> u dvou až tří nátěrů (v závislosti na druhu a kvalitě dřeva, povrchové úpravy a způsobu nanášení)<br /> <span class="tb">Doba schnutí:</span> 6 až 10 hodin, další nátěr po 12 hodinách<br /> <span class="tb">Čištění nářadí:</span> ředidlo (S6006)</li> </ul>
843Kč

Belinka Toplasur uv plus

Dlouhodobá ochrana dřeva


Belinka Toplasur uv plus je speciální lazurový nátěr s UV filtry a UV absorbéry na ochranu dřeva v interiéru i exteriéru. Obyčejné bezbarvé lazury dřevo hůře chrání před UV paprsky. U Belinka Toplasuru uv plus jsme však dosáhli ochrany před degradací a tmavnutím se stejnou účinností jako u pigmentované lazury.


 • účinně chrání dřevo před vlivy počasí
 • je hustší a plnější
 • zklidňuje dřevo, proto je zvláště vhodný na okna a dveře
 • je bezbarvý a má hedvábný lesk
 • Složení: alkydové pryskyřice, světlu a vlivům počasí odolné pigmenty, UV filtry a UV absorbéry, vosky a organická rozpouštědla
  Nanášení: 2 nátěry (ve vlhkých místnostech a venku nejdříve 1 nátěr Imprägniergrundu), v exteriéru 3 nátěry: 1 l na 6 až 10 m,2 u dvou až tří nátěrů (v závislosti na druhu a kvalitě dřeva, povrchové úpravy a způsobu nanášení)
  Doba schnutí: 6 až 10 hodin, další nátěr po 12 hodinách
  Čištění nářadí: ředidlo (S6006)

Výrobci