Internetová stránka pro zvýšení uživatelského komfortu používá  cookies.  Potvrzením a používáním těchto stránek dáváte svůj souhlas s jejich použitím.

zavřít

Kategorie

BALAKRYL VENKOVNÍ LAK polomat V 1640 2,5 kg Zobrazit v plné velikosti

BALAKRYL VENKOVNÍ LAK polomat V 1640 2,5 kg

Bezbarvý venkovní silnovrstvý lak na dřevo polomatný

Více informací

Dostupnost: Skladem

1 049Kč s DPH

BALAKRYL VENKOVNÍ LAK polomat V 1640 2,5 kg <div id="idTab1" class="rte"> <h1>Venkovní lak - exteriérový lak na dřevo</h1> <div id="obrazek"><br /> <div id="manualy"> </div> </div> <div id="popis"> <h2>Charakteristika a použití</h2> <p>Balakryl Venkovní lak je vodou ředitelný silnovrstvý akrylátový lak pro bezbarvé nátěry všech druhů dřeva a podobných materiálů v exteriéru, ale i v interiéru.Je určen k novým i renovačním náterům štítů, dveří, okenních rámů, zahradního nábytku, pergol, dřevěných obložení, plotů apod., a také jako ochranný lak ke zvýšení mechanické odolnosti a zlepšení údržby náterů provedených vodou ředitelnými barvami např. Balakryl Uni Mat. Nátěr obsahuje účinný UV filtr, který chrání dřevo před účinky slunečního záření a povětrnostnými vlivy a zabraňuje jeho žloutnutí. Ekologická receptura je vhodná i na nátěry hraček a dětského nábytku.</p> <h2>Vlastnosti</h2> <ul> <li>vodu odpuzující a mimořádne pružný povrch</li> <li>lehká aplikace</li> <li>dlouholetá ochrana</li> <li>dokonalý lesklý nebo polomatný vzhled</li> <li>rýchleschnoucí a bez zápachu</li> </ul> <h2>Odstíny</h2> <p>bezbarvý</p> </div> </div>
867Kč

Venkovní lak - exteriérový lak na dřevo


 

Charakteristika a použití

Balakryl Venkovní lak je vodou ředitelný silnovrstvý akrylátový lak pro bezbarvé nátěry všech druhů dřeva a podobných materiálů v exteriéru, ale i v interiéru.Je určen k novým i renovačním náterům štítů, dveří, okenních rámů, zahradního nábytku, pergol, dřevěných obložení, plotů apod., a také jako ochranný lak ke zvýšení mechanické odolnosti a zlepšení údržby náterů provedených vodou ředitelnými barvami např. Balakryl Uni Mat. Nátěr obsahuje účinný UV filtr, který chrání dřevo před účinky slunečního záření a povětrnostnými vlivy a zabraňuje jeho žloutnutí. Ekologická receptura je vhodná i na nátěry hraček a dětského nábytku.

Vlastnosti

  • vodu odpuzující a mimořádne pružný povrch
  • lehká aplikace
  • dlouholetá ochrana
  • dokonalý lesklý nebo polomatný vzhled
  • rýchleschnoucí a bez zápachu

Odstíny

bezbarvý

Výrobci