Internetová stránka pro zvýšení uživatelského komfortu používá  cookies.  Potvrzením a používáním těchto stránek dáváte svůj souhlas s jejich použitím.

zavřít

Kategorie

Alkyton Kovářská žáruvzdorná barva černá 2,5 L Zobrazit v plné velikosti

Alkyton Kovářská žáruvzdorná barva černá 2,5 L

Alkyton Kovářská žáruvzdorná barva odolává do 750 °C.

Více informací

Dostupnost: Do 2 dnů

1 544Kč s DPH

Alkyton Kovářská žáruvzdorná barva černá 2,5 L <div class="boxTitle"> <h1>ALKYTON žáruvzdorná kovářská barva</h1> </div> <div class="boxContent"> <div class="eshopProductDetail"> <div class="photo200"><a class="photo productPhoto" title="Odkaz se otevře do nového okna prohlížeče." href="http://www.express-color.cz/images/200002174-86bd887b7b/alkytonzaruvzdornakovarska.jpg">  </a></div> <div class="eshopProductDetailDesc"> <div class="eshopProductDetailDesc"> <h4> </h4> <p> </p> <h4><span style="color: #ff0000;">Popis:</span></h4> <p>Alkyton - Žáruvzdorná barva Kovářská černá je teplotě odolné barvy na bázi silikonem modifikované alkydové pryskyřice. Nátěr žáruvzdornou barvou odolává běžně teplotám do 650°C a vydrží zatížení až do 750°C.</p> <h4><span style="color: #ff0000;">Doporučené použití:</span></h4> <p>Alkyton – Žáruvzdorná barva Kovářská černá, je určena pro aplikace na novou nebo dobře očištěnou ocel, železo a litinu, na mírně zkorodovaný povrch, nebo na staré fungující nátěry žáruvzdorných barev. Uplatní se především při použití na kamnech, krbech, kouřovodech, zahradních grilech, výfucích, kotlech a všude tam, kde je zapotřebí odolnost proti vysokým teplotám a to v interiéru nebo chráněném exteriéru. Díky plnění speciálním hrubším pigmentem, má navíc vysoce dekorativní vzhled.</p> <h4><span style="color: #ff0000;">Návod k použití:</span></h4> <p>Barvu před použitím důkladně promíchejte, v promíchávání pokračujte i v průběhu aplikace. Pokud možno neřeďte (ředění může být nezbytné pokud aplikaci provádíte při nízkých, nebo naopak vysokých teplotách). Vysoké naředění snižuje podíl sušiny v nátěru a tím i tloušťku nátěrového filmu. Ředění může ovlivnit doby zasychání. Neaplikujte na horké nebo teplé podklady! Při prvním použití natřené plochy postupně a pomalu zahřívejte na teplotu 150°C (volnějším zatopením v kamnech, volnoběžným chodem motoru, zahřátím v peci apod.), tím dojde k vypálení barvy.</p> <h4><span style="color: #ff0000;"><span style="font-weight: bold;">Teoretická vydatnost:</span></span></h4> <ul> <li>11,8 m<sup>2</sup>/l při 45µm suchého filmu</li> </ul> <h4><span style="color: #ff0000;">Čištění nástrojů:</span></h4> <ul> <li>S 6005</li> </ul> </div> </div> </div> </div>
1 276Kč

ALKYTON žáruvzdorná kovářská barva

 

 

Popis:

Alkyton - Žáruvzdorná barva Kovářská černá je teplotě odolné barvy na bázi silikonem modifikované alkydové pryskyřice. Nátěr žáruvzdornou barvou odolává běžně teplotám do 650°C a vydrží zatížení až do 750°C.

Doporučené použití:

Alkyton – Žáruvzdorná barva Kovářská černá, je určena pro aplikace na novou nebo dobře očištěnou ocel, železo a litinu, na mírně zkorodovaný povrch, nebo na staré fungující nátěry žáruvzdorných barev. Uplatní se především při použití na kamnech, krbech, kouřovodech, zahradních grilech, výfucích, kotlech a všude tam, kde je zapotřebí odolnost proti vysokým teplotám a to v interiéru nebo chráněném exteriéru. Díky plnění speciálním hrubším pigmentem, má navíc vysoce dekorativní vzhled.

Návod k použití:

Barvu před použitím důkladně promíchejte, v promíchávání pokračujte i v průběhu aplikace. Pokud možno neřeďte (ředění může být nezbytné pokud aplikaci provádíte při nízkých, nebo naopak vysokých teplotách). Vysoké naředění snižuje podíl sušiny v nátěru a tím i tloušťku nátěrového filmu. Ředění může ovlivnit doby zasychání. Neaplikujte na horké nebo teplé podklady! Při prvním použití natřené plochy postupně a pomalu zahřívejte na teplotu 150°C (volnějším zatopením v kamnech, volnoběžným chodem motoru, zahřátím v peci apod.), tím dojde k vypálení barvy.

Teoretická vydatnost:

  • 11,8 m2/l při 45µm suchého filmu

Čištění nástrojů:

  • S 6005

Výrobci