Internetová stránka pro zvýšení uživatelského komfortu používá  cookies.  Potvrzením a používáním těchto stránek dáváte svůj souhlas s jejich použitím.

zavřít

Kategorie

Alkyton Kovářská barva černá 250 ml Zobrazit v plné velikosti

Alkyton Kovářská barva 0,25 L

Alkyton Kovářská barva černá je antikorozní, alkyd-uretanová vrchní i základní barva v jednom. Vysoký obsah kovových pigmentů vytváří atraktivní, matný, drsný povrch s kovovými odlesky.

Více informací

  • ČERNÁ

Dostupnost: Skladem

229Kč s DPH

Alkyton Kovářská barva 0,25 L <div class="boxTitle"> <h1>ALKYTON kovářská barva</h1> </div> <div class="boxContent"> <div class="eshopProductDetail"> <div class="photo200"><a class="photo productPhoto" title="Odkaz se otevře do nového okna prohlížeče." href="http://www.express-color.cz/images/200000506-41fd142f70/Kovarskabarva.jpg">  </a></div> <div class="rbcEshopProductDetails"> </div> <div class="eshopProductDetailDesc"> <div class="wsw"> <p><img src="http://files.express-color.cz/200000507-0a59e0b537/Kovarskabarvavzorkovnik.jpg" alt="" width="415" height="209" /></p> <h4><span style="color: #ff0000;">Popis:</span></h4> <p>COMBICOLOR je nátěrová hmota (základ i vrchní nátěr v jednom) na bázi alkydových pryskyřic. Nátěr COMBICOLOREM vykazuje dobrou charakteristiku zasychání i při nižších teplotách. COMBICOLOR kryje v 1 vrstvě. Účinné antikorozní pigmenty poskytují dlouhodobou antikorozní ochranu. Výrobek má velmi dobrou přilnavost i na zkorodovaný povrch po ručním očištění. Vytváří matný povrch s metalickým leskem.</p> <h4><span style="color: #ff0000;">Doporučené použití:</span></h4> <p>COMBICOLOR je především určen k nátěrům nových i zkorodovaných železných kovů v exteriérech. COMBICOLOR lze aplikovat přímo na kov v prostředí s mírným průmyslovým znečištěním, nebo s použitím v systému se základovými nátěry RUST- OLEUM na kovové konstrukce vystavené agresivnějšímu průmyslovému prostředí . Zvýšení antikorozní ochrany lze dosáhnout v systému s rychleschnoucím antikorozním základem PRIMER +. Tam, kde nelze povrch dobře očistit použijte antikorozní základ PENETRÁTOR. Nový i zoxidovaný pozinkovaný plech, inox, lehké kovy a titanzinek vyžaduje předúpravu pomocí základového nátěru GALVINOL. COMBICOLOR není určen pro trvalý ponor.</p> <h4><span style="color: #ff0000;">Výhody: </span></h4> <ul> <li>atraktivní grafitový vzhled</li> <li>trvalá pružnost</li> <li>kryje v jedné vrstvě</li> <li>barevná stálost</li> <li>dlouhodobá životnost</li> </ul> <h4><span style="color: #ff0000;">Ředidlo:</span></h4> <ul> <li>S 6005</li> </ul> </div> </div> </div> </div> <p><br /><br /></p>
189Kč

ALKYTON kovářská barva

 

Popis:

COMBICOLOR je nátěrová hmota (základ i vrchní nátěr v jednom) na bázi alkydových pryskyřic. Nátěr COMBICOLOREM vykazuje dobrou charakteristiku zasychání i při nižších teplotách. COMBICOLOR kryje v 1 vrstvě. Účinné antikorozní pigmenty poskytují dlouhodobou antikorozní ochranu. Výrobek má velmi dobrou přilnavost i na zkorodovaný povrch po ručním očištění. Vytváří matný povrch s metalickým leskem.

Doporučené použití:

COMBICOLOR je především určen k nátěrům nových i zkorodovaných železných kovů v exteriérech. COMBICOLOR lze aplikovat přímo na kov v prostředí s mírným průmyslovým znečištěním, nebo s použitím v systému se základovými nátěry RUST- OLEUM na kovové konstrukce vystavené agresivnějšímu průmyslovému prostředí . Zvýšení antikorozní ochrany lze dosáhnout v systému s rychleschnoucím antikorozním základem PRIMER +. Tam, kde nelze povrch dobře očistit použijte antikorozní základ PENETRÁTOR. Nový i zoxidovaný pozinkovaný plech, inox, lehké kovy a titanzinek vyžaduje předúpravu pomocí základového nátěru GALVINOL. COMBICOLOR není určen pro trvalý ponor.

Výhody:

  • atraktivní grafitový vzhled
  • trvalá pružnost
  • kryje v jedné vrstvě
  • barevná stálost
  • dlouhodobá životnost

Ředidlo:

  • S 6005Výrobci