Internetová stránka pro zvýšení uživatelského komfortu používá  cookies.  Potvrzením a používáním těchto stránek dáváte svůj souhlas s jejich použitím.

zavřít

Kategorie

Měření odstínů FOTOSPEKTROMETREM

Naše prodejna je vybavena takzvaným fotospektrometrem, což je jakýsi skener, který nasnímanou barvu dokáže převést do "technické mluvy" normovaného vzorníku, podle něhož pak stroj nadávkuje jednotlivé pigmenty do základní barvy. Není tak problém přinést si obrázek z časopisu, jímž se pak můžete inspirovat. Proto neváhejte a přijďte vyzkoušet naší novinku ve světě barev. 

Na základě Vašich požadavků umíme změřit jakýkoli odstín barvy naším speciálním spektrofotometrem, který na základě vzorku o rozměrech alespoň 5x5cm, který je pokud možno hladký a matný, určí číslo odstínu.

Pokud si přejete obnovit jakýkoli nátěr ve stejném odstínu a už jste zapomněli jeho číslo, náš přístroj myslí za Vás.

Pokud si přejete cokoli vymalovat nebo natřít v odstínu z barevného časopisu či jakéhokoli jiného předmětu, náš přístroj určí jeho odstín.

Barvy Vám dle zjištěného odstínu natónujeme na počkání!

Měření odstínu je u nás na prodejně ZDARMA!

 

Barevný vzorník k zapůjčení proti záloze

Na prodejně máme pro zákazníky připravené dostatečné množství vzorníků s 12 000 odstínů k zapůjčení či zakoupení.

Navíc vlastníme fotospektrometr pomocí kterého namícháme odstín dle Vaší donesené předlohy.

Malování a tapetování pokojů za skvělé ceny

Jsme schopni Vám zajistit vymalování a vytapetování pokojů vč. možnosti přípravy pro malování pokojů a následného úklidu za vynikajcí ceny. Poskytujeme svým zákazníkům kvalitní malířské práce za rozumné ceny. Garantujeme kvalitu práce. Pokud je to potřeba, pracujeme i v noci a o víkendech, aniž bychom za to chtěli příplatek.
Pracujeme čistě: Při samotném malování dbáme na to, aby byl prostor co nejčistší. Po dokončení prací po sobě samozřejmě uklidíme.
Zdarma vám vypracujeme cenovou nabídku, která je konečná a zahrnuje všechny potřebné práce. Ty jsou podrobně rozepsané, máte proto vždy přehled, za co přesně platíte.


Služby v oboru malování a tapetování již přes 10 let úspěšně nabízíme a realizujeme léty prověřené solidní jednání a zkušenosti + zcela nezávazná cenová nabídka. Naši službu malování pokojů na klíč využívá stále více našich stálých i nových zákazníků.

Neváhejte a kontaktujte nás:     PAVEL VLÁSEK, tel.: +420/ 602 370473, email: pimala@volny.cz                                                          (malování a lakování)

                                                        PAVEL PACHTA tel.: +420/ 604 237632, www.malovani-tapetovani.cz email: ppachta@seznam.cz               

                                                                                                                                                                                                (malování, lakování, fládrování, tapetování)

 Kompletní dodávky teras - ČISTÁ TERASA


Naše dodávky zahrnují komplexní služby. Terasy jsou díky tomu hotové v krátkých termínech a za příznivé ceny. Na základě vašich požadavků:

 

  • navrhneme vzhled terasy,
  • dodáme potřebný stavební materiál,
  • novou terasu kompletně postavíme,
  • postaráme se o následnou údržbu a čištění

 

Přizpůsobíme se také vašim časovým možnostem. Veškeré práce navíc odvádíme rychle a kvalitně.

 

Máte dotaz na dřevěné terasy?

 

Sníte o dřevěné terase, která vkusně doplní váš dům? Hledáte dodavatele pro kompletní realizaci terasy z Thermowood borovice nebo atypické řešení? Vyžádejte si nezávaznou kalkulaci třeba hned teď:-) na: sklenar@cistaterasa.cz , nebo na www.cistaterasa.cz


 

Prodejna U Noháčů

Branická 224/73, 147 00 PRAHA 4

tel: +420/602 65 75 85, +420 223017961

IČO: 62596781, DIČ: CZ7410260176


Bankovní spojení: 2301140372/2010

                 
            

 Výrobci